Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nègy ève van egy szeretőm....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nègy ève van egy szeretőm. Felesegem semmit sem tud errol. Boldog nő, akkor mi ezzel a baj?

Figyelt kérdés
2020. máj. 20. 07:21
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
29%
Semmi
2020. máj. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
68%

Az én tapasztalatom az, hogy ha egy feleség ennyire nem tud, az nem is akar.

Egész egyszerűen azért, mert neki is van valaki.

2020. máj. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
89%

Mert azt hiszi, hogy megfelelő embernek adja oda a maradék életét, akiben meg lehet bizni.

Csak egyszer bukj le és megtudod mennyire számít amit teszel.

Most bűszke vagy magadra mennyire jól tudsz úgy hazudni, hogy boldoggá tedd.

Csak azért boldog mert azt hiszi hűséges vagy vele.

..

26N

2020. máj. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
88%
Az a baj, hogy megbízik benned, te meg cserébe átb@szod. A másik verzió, hogy neki is van szeretője, ezért szarik rá, hogy te mit csinálsz. Ejj, de szuper kapcsolat!
2020. máj. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
78%
Az a baj, hogy tönkre teszed valaki életét akit elviekben szeretned kellene.
2020. máj. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
86%
Az, hogy egy aljas görény vagy, csak ennyi.
2020. máj. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
29%
Persze, hogy boldog egy jó szereti mellett.
2020. máj. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
79%

Nincs olyan, hogy nem veszi észre a jeleket.

Vagy homokba dugja a fejét, vagy nem érdekli.

Lehet, neki is van szeretője, azért éltek "kiegyensúlyozottan".

Ezt számítsd bele a pakliba.

2020. máj. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
39%

Ezt mindenkinek magának kell eldönteni. Ha Te úgy érzed,hogy ez így rendben van, akkor ez a lényeg. Azt viszont ne várd el,hogy bárki is ezt - legalábbis a nagy többség- helyesnek, elfogadhatónak tartja.


Ha én lennék ilyen helyzetben - a helyedben- bizonyára egy idő után megunnám mindkettőt, és nem látnám értelmét egyiknek sem. A szerető addig izgalmas amíg az újdonság varázsával hat Rád,+ mivel házasságban élsz gondolom szervezést igényelnek a találkozóitok.


A feleség pedig elveszti az igazi társ szerepét a szemedben, hiszen ahogy a nevében is van "párkapcsolat" ami két ember bizalmi viszonyát, kötődését, szexuális összhangját jelenti.


Nő vagyok és nekem is volt a párkapcsolatom - igaz, nem élünk együtt- mellett szeretői viszonyom. Rövid ideig, aztán lecsengett, belefáradtam a korábban izgalmas találkozók szervezésébe,és egyszerűen nem láttam értelmét.

2020. máj. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
85%

Az ezzel a baj, hogy gerinctelen módon folyamatosan átversz egy olyan embert, aki bízik benned.


Amúgy biztos vagy benne, hogy boldog? Én speciel önmagában attól még nem lennék boldog, hogy van egy férjem, aki tudtommal nem csal meg, az is kéne hozzá, hogy megkapjam tőle azt a szeretetet, figyelmet, intimitást, őszinteséget és szenvedélyt, amit a páromtól igénylek, testi-lelki társamnak érezzem. Ha mindez meglenne köztetek, mi szükség lenne szeretőre? Ha nincs meg, ugyan mitől lenne annyira boldog? Ha meg mások az igényeitek, miért vagytok együtt?

2020. máj. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!