Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nègy ève van egy szeretőm....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nègy ève van egy szeretőm. Felesegem semmit sem tud errol. Boldog nő, akkor mi ezzel a baj?

Figyelt kérdés
2020. máj. 20. 07:21
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
81%

8-as vagyok.

Amúgy meg valóban szemét vagy vele, hogy évek óta csalod.

Ez a házasság tartalmilag-érzelmileg, emberileg már núdli. Csak idő kérdése, hogy mikor zuhan szét a kerete is.

2020. máj. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
75%
Aki szeretőt tart, előbb-utóbb lebukik. Ez törvény.
2020. máj. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
54%
Hogy hazaviszed a kankót neki.
2020. máj. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
17%

Szerintem tud róla, de jó neki ez így.

Különben jelezte már volna nemtetszését.

Huszonévesek véleményére ne adj, nulla tapasztalattal a hátuk mögött dehogy tudják ők mi a dörgés a házasságokban. Ők még abban a fázisban vannak hogy kedvükre cserélgethetik a partnerüket.

A házasság, család az teljesen más lapra tartozik.

Ha gyereketek is van, legalább azt látja hogy mindenki boldog, a szülei együtt is vannak meg külön is.

Sokkal jobb mint amikor hánynak már egymástól, aztán mégis egymásraerőszakolják magukat a hülye társadalmi f...ok miatt.

2020. máj. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
43%

9-es válaszoló vagyok, nem huszonéves, nem törtem pálcát a kérdező feje fölött, magam is voltam ilyen helyzetben, és pont ezért nem hiszek a hosszabb távon "jólérzemmagam" ebben a helyzetben verzióban.


De az jogos,hogy huszonévesen mindent másképp" látnak mint idősebb korban, gyerekkel, közös otthonnal, közös vagyonnal.

2020. máj. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
91%

Mindig megdöbbenek, hogy valóban léteznek emberek, akikbe ennyire nem szorult érzelmi intelligencia vagy logikus gondolkodás.

Az a baj, hogy hazugságban él, de ha van egy kis esze, el fog hagyni, amint lehet.

2020. máj. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:
Felesegem gyerekeket akart. Ez volt az àlma. Csinaltam neki harmat. Neveli oket. En adok hoza eleg penzt. Mindene megvan
2020. máj. 20. 12:20
 18/36 anonim ***** válasza:
88%

#17

Te tényleg emberileg nulla vagy.

2020. máj. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
62%

Annyi baj van vele, hogy mindketten életképtelen, érzelmi nulla emberek vagytok. A feleséged ugyan úgy szarik a fejedre mint te az övére. A magcsalásnak teljesen egyértelmű jelei vannak. Mindenkinek feltűnik ha a kapcsolatában nulla az érzelem. Őt egyszerűen csak nem zavarja mert ő ugyan úgy kihasznál, annyi kellett neki, hogy felcsináld.

Ezzel így azon kívül, hogy a gyerekeitek teljes lelki csődtömegek lesznek akiknek sosem lesz értelmes párkapcsolata és sosem lát jó példát semmi baj nincsen. Persze nem csak ti szarjátok telibe a saját gyerekeiteket, gyakori jelenség ez.

2020. máj. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
84%
Addig amíg az utólsó válaszod nem olvastam még csak-csak....de ez nálam is kiverte a biztosítékot. Olyan módon írtál a gyerekvállalásról mintha a Te feladatod tenyészbika szerep lenne. A gyerekek biztos boldoggá teszik a feleséged,a pénzed már nem tudom mennyire. Bár el tudom képzelni,hogy otthon eljátszod a szerető férjet,tökéletes apát. Na,kb ilyentől van hányingerem!
2020. máj. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!