Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lányok, milyen érzés volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen érzés volt végre félrelépni?

Figyelt kérdés
Milyen érzés volt, mikor végre azzal a pasival voltál, akire hetek óta vágysz, aki nem untat, akivel ha egymásnak estek, letépitek egymásról a ruhát... aki úgy gerincre vág, hogy sikítva élvezel el és nem a szokásos van, hogy ugyan azok a mozdulatok, ugyan azok a pózok... aki törődik veled és az érzéseiddel és nem kell szégyellned előtte semmit. És úgy érzed, hogy megőrjít, újból és újból félrelépnél vele. Nektek milyen érzés? :)

2020. máj. 7. 19:23
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
utolsó akkor mi a francnak vagy a férjeddel még ha nem a szex volt az ami probléma?
2020. máj. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Én jól ismerem ezt az érzést mivel a férjemet leszámítva (akivel 10 éve vagyunk házasok) eddig minden pasim megcsaltam. Ő az egyetlen akihez hűséges bírtam maradni, mivel nagyon tisztelem emberileg, és mert tényleg mindent megad amire egy nőnek anyának szüksége lehet.

És mivel tapasztaltam már a megcsalás okozta izgalmat, jól tudom, hogy csak az hajtja. Mármint az izgalom, az újdonság, a titok, főleg ha másé az illető. Ezek pedig az első 1-2 szex után elmúlnak. Elmúlik a varázs és rájössz hogy ő is ugyanolyan uncsi hosszútávon mint bármelyik másik pasi.

És én utálnám ezt az érzést, ha megcsalnám a férjem valakivel, ezért nem is teszem meg.

Nem értek egyet a monogámiával, nagy baromság, ha nem lenne annyira felfújva akkor nem is lenne ennyire izgalmas és nem is vágyna rá annyi ember hogy félrelépjen.


Teljesen olyan mint a fű, ha legalizálnák, szépen nyugodtan mindenki elszívná az adagját, már aki egyáltalán él vele, sokan nem használnák mint ahogy dohányozni se akar mindenki aztán menne vissza a dolgára.

2020. máj. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!