Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti mit gondoltok a megcsalásról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok a megcsalásról?

Figyelt kérdés
Szerintem nem akkora fő bűn, mint azt állítják. Persze valószínűleg azért, mert velem még nem tették meg és én lennék a legjobban kiakadva... De az érem másik oldala meg az, hogy amíg igazán szerelmes vagy, addig nem teszel ilyet. Ha megcsalod a párod akkor már nem szereted eléggé és az érzések pedig nem lehetnek "bűnösek". Ti mit gondoltok erről? Lehet úgy megcsalni, hogy még szereted? Ne kapja fel senki túlságosan a vizet a válaszoknál, nem vagyok érintett a témában, ez csak egyszerű filozofálgatás.

2020. febr. 23. 15:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
36%
Én sem gondolom, hogy eget rengető bűn lenne. Csak onnantól én már nem nevezném komoly kapcsolatnak. Akkor marad az alkalmi vagy nyitott kapcsolat
2020. febr. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
21%

Akik nagyon jól néznek ki, azokat állandó ostrom v. kísértés éri. No, nekik nehéz hűségesnek maradniuk, mindegy hogy milyen szinten tart a kapcsolatuk.

Csak akinek inge...

2020. febr. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem sem főbenjáró bűn. Ha veszünk egy 20-30 éves házasságot, szerintem ez egyáltalán nem nagy dolog ha egyszer-egyszer lesz futó kalandja a feleknek. Nem vagyunk gépek.
2020. febr. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%

Ha nem szereted a párodat, akkor szakíts vele még mielőtt megcsalnád és nincs probléma.


Minek vagy együtt olyannal, akit nem szeretsz, és közben másra áll a cerka?!

2020. febr. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
79%

Én is pont a másik oldalon állok. Szerintem ez igen is rossz és nem egy megbocsátható dolog. Persze mindig vannak kivételek de szerintem a kapcsolatban az egyik legfontosabb dolgot a bizalmat teszi tönkre.

És igen ha úgy van inkább szakítson a párjával adja meg neki ezt a tiszteletet és ne szúrja hátba ezzel.

2020. febr. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%
Nem főbenjáró bűn, de kívánom, hogy ne kelljen átélned mennyire megrázó, hogy a szerelmed félremegy. A kár, amit okozni lehet vele nagyon húsbavágó!
2020. febr. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%
Megcsalás hazugságon alapul, akit szeretsz és teljes mértékben megbízol rosszul esik, ha hazudik. Ha mással akar együtt lenni mondja el, nem kell titkolózni, hazudozni, így a párod ennek tudatában tud dönteni, hogy akarja így a kapcsolatot. Létezik nyitott kapcsolat is, ott megbeszéltek alapján mindkét fél azzal van együtt akivel akar, se hazugságra, se megcsalásra nincs szükség.
2020. febr. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
84%
Sokan nem akarják tönkretenni/feladni a kapcsolatuk, vagy megbántani a partnerük, csak az újdonság varázsának nem tudnak/akarnak ellenállni...
2020. febr. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
10%
Egyáltalán nem főben járó bűn, sőt. Igen is jár az hogy az ember éljen a lehetőséggel néha néha. Ettől még aztán nem kell a kapcsolatot borítani. Megérthető.
2020. febr. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
58%

Etikátlan. Keress olyan partnert, aki benne van a nyitott kapcsolatban, és közös megegyezéssel jártok félre.

Olvasd el ezt a cikket:


[link]


Ahogyan a cikk leírja, na, úgy etikus. Ha találsz hozzá partner(eke)t.

2020. febr. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!