Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti mit gondoltok a megcsalásról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok a megcsalásról?

Figyelt kérdés
Szerintem nem akkora fő bűn, mint azt állítják. Persze valószínűleg azért, mert velem még nem tették meg és én lennék a legjobban kiakadva... De az érem másik oldala meg az, hogy amíg igazán szerelmes vagy, addig nem teszel ilyet. Ha megcsalod a párod akkor már nem szereted eléggé és az érzések pedig nem lehetnek "bűnösek". Ti mit gondoltok erről? Lehet úgy megcsalni, hogy még szereted? Ne kapja fel senki túlságosan a vizet a válaszoknál, nem vagyok érintett a témában, ez csak egyszerű filozofálgatás.

2020. febr. 23. 15:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
89%
A megcsalás az egyik leggerinctelenebb dolog, amit a pároddal tudsz művelni. Ő megbízik benned, te meg ezt kihasználva összefekszel másokkal. Szerintem mindenkiben kéne, hogy legyen legalább annyi emberség, hogy megmondja őszintén a másiknak, ha nem jó vele az ágyban vagy nem elég vagy valami más baja van - mert akkor lehet, hogy meg lehetne oldani a dolgot és nem lenne szükség a félrelépésre. Ha meg nem tudják megoldani sehogy sem, akkor szakítsanak, és utána szabad emberként ahhoz jár dugni mindkettő, akihez csak akar. Ez így lenne tisztességes. De hogy ehelyett egyesek inkább teszik a szépet és a jót a másiknak, közben meg félrekefélnek... Hát ez elég gusztustalan dolog a részükről.
2020. febr. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
23%
Sok esetben ez menti meg a házasságot. Az egyik fél -általában a férfi- nem akar borítani- mondjuk idősebb vagy középkorú. A szép kis vagyon ami van, nagyrészt neki köszönhető.A gyerekeit szereti. A legtöbb ilyen korú pasit ugráltatja a felesége és nem Ő tartja a kasszát a kezében hanem az asszony. A családi béke és a szex annak függvénye mennyire rendelődik alá a feleségnek. A szeretővel kompenzál, mellette érzi azt, hogy még egy icipicit azért férfi is! Abban az esetben ha a nő is házas kölcsönös és követelőzéstől mentes az együttlét. Sok esetben a szerető egyben pszichológusa is akinek őszintén elmondhatja a bajait. Így van ereje a monoton hétköznapokhoz, így nem roppan össze.
2020. febr. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
70%

Mi a "fo bun"?

Az, amikor azt a dogmatikus, egyertelmu tarsadalmi normat amit mi emberek millioira-teljesen kulonbozo individualis szemelyisegekkel- rahuzunk valaki megszegi?


Szerintem az bun egyedul ha valamit azert teszel hogy valakit szandekosan megbants. Amig probalsz valahogyan ebben az eletnek nevezett zurzavarban lavirozni es a sajat boldsagodat ugy keresni hogy masokban a leheto(!) legkisebb kart teszed addig nem vagy bunos. Mindenkinek megvan a maga inditeka arra hogy mot csinal. Van, aki el tud szamolni a lelkiismeretevel, es van aki nem. Utobbiak foglalkozzanak akkor massal.

En szeretem a ferjemet, figyelek is ra hogy ne seruljon, sosem bantanam es nem telik el nap hogy ne gondolnek halaval arra hogy van nekem, meg is teszek erte szo szerint mindent. Szerintem o is boldog velem, meg semmit nem lattam ami ennek az ellenkezojet bizonyitana. De amit o nekem kepessegeibol adodoan nem tud megadni azt behozom mashol. Mindenki nyer.

2020. febr. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
81%

Ilyen kérdést nem ezen az oldalon kellene megtárgyalni. Itt az erkölcsi fárosz tinik vannak túlsúlyban, nekik pedig már a megcsalás szó is káromkodásként hat. Nincs ezzel baj, mindannyian átestünk ezen a korszakon, mi is voltunk jellemóriások, és mi is habzó szájjal ócsároltunk mindenkit, aki nem a mi fekete-fehér világunk szerint élt.

Bizony, vannak élethelyzetek, amikor meg kell alkudni az ördöggel, bármilyen gerinctanulmányok vagyunk is az élet egyéb területein.

2020. febr. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Most kicsit "megnyugodtam" Az előttem szóló fogalmazott jól. Ha valaki kiírt pl. egy kérdést ide vagy bármilyen netes fórumra, ami megcsalással kapcsolatos volt azonnal jöttek az "Öld meg magad" és hasonló "jó tanácsok" a tökéletes jellemektől.Én meg nem értettem, hogy most akkor én vagyok erkölcsi hulladék, hogy nem veszem ilyen véresen, vagy mi van. De akkor úgy látszik, hogy azért nem mindenki állszent itt se.

Persze nem szép dolog, de nagyon könnyen ítélünk úgy, hogy minket még nem kísértett meg senki.

2020. febr. 26. 00:32
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

13as

társadalmi elvárás illetve dogma lenne szted a hűség? vannak gondok látom

és te képes vagy elszámolni a lelkiismereteddel úgy hogy minden nap a férjed abban a tudatban él, hogy te hűséges vagy hozzá? nem szereted te őt, nem is tiszteled, azt szereted hogy nem vagy egyedül és kész

"mindenki nyer"????? ki nyer? te meg a szeretőd, mert ti megkapjátok amire szükségetek van egymástól, miközben a férjed hazugságban él, mert annyira már azért nem szereted hogy őszinte legyél vele...grat

14es

Miquel...már meg se lepődök a válaszodon :D

aki szerint a megcsalás egy árulás a párod ellen az mind fároszi kis hülyegyerek...oké XD

nem az a "bűn" benne hogy félrelépsz, hanem az hogy a párod erről semmit se tud és egy totális nagy hazugságban él

te is az a tipikus ember vagy, akinek ha valami nem megy(hűség), akkor próbálod megmagyarázni másoknak, hogy ez teljesen normális és nem baj ha más is ezt teszi...tényleg nem lenne baj, ha a párotok tudna erről, de nem tud és ez az amiért ez egy gyáva, becstelen dolog

2020. máj. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

13# Eddig ez a legszebb és egyben legtökéletesebb kimagyarázása a megcsalásnak, amit valaha olvastam. Ügyes! Majdnem egyet is értek a fejtegetéseddel, csakhogy:


"De amit o nekem kepessegeibol adodoan nem tud megadni azt behozom mashol. Mindenki nyer"


Jaja, mindenki nyer, csak közben egy embert , akinek hűséget fogadtunk tudatosan és módszeresen átverünk, és kihasználjuk a jóhiszeműségét. De amiről nem tudunk, az ugye nincs. így működnek a bűnök ugyebár...

2020. máj. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!