Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit gondoltok az érzelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az érzelmi megcsalásról?

Figyelt kérdés
Amikor nem történik semmi fizikai dolog. Hűségesek maradtok. De mindeközben valaki másra is gondoltok a párotok mellett. Időnként beszéltek a másik illetővel, esetlegesen be is valljátok az érzelmeiteket, de soha nem léptek a tettek mezejére. Ez boldog párkapcsolatban is megtörténhet ? Hogy tud ez kialakulni. Nem értem...
2019. nov. 7. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Semmit, csak a nagyon fiatal emberek gondolják azt, hogy a hűség és a jóság örökké jelen van a ember életében és makulátlanok az igaz szerelmek.
2019. nov. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
14%

Én érzelmileg soha sem csaltam meg a páromat és belebetegednék, ha ő megtenné! Számomra ez a legfontosabb, mert ez a boldogságunk alapja!

Testileg - ha úgy adódik - minden további nélkül megteszem, és nem haragszom a kedvesemre ha ő is így tesz.

2019. nov. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%

Amiről ti beszéltek kedves 1-es és 2-es azt már nyitott kapcsolatnak hívjuk, semmi köze a szerelemhez.

Szerintem semmilyen fokú megcsalás sem fér bele egy kapcsolatba. Pont. Ezzel csak áltatják magukat az emberek, mert jobb a kényelmes megszokott, mint tovább keresgélni, próbálkozni.

2019. nov. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
Igazából pontosan az hiányzik egy ilyen kapcsolatból amiről az egésznek szólnia kéne. Ha nem a párod a legközelebbi ember hozzád, ha nem vele akarod megosztani a lelki dolgaidat, ha nem őt szereted az gyakorlatilag még rosszabb mint a testi megcsalás. A párkapcsolatnak az lenne a legfőbb "funkciója", hogy szeretetet, érzelmi támogatást, lelki kötődést kapj benne. Ha ezt mástól akarod megkapni akkor az ég világon semmi értelme annak, hogy te a pároddal vagy. És egyébként ugyan olyan mint a testi megcsalás, egy olyan kapcsolatban ahol boldogok együtt, szeretik egymást nem fog kialakulni érzelmi megcsalás sem.
2019. nov. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
18%

Akármennyire is szereted a párod, akármennyire is ő a legközelebbi ember melletted, kisebb fellángolások biztosan kialakulhatnak.

Volt egy munkatársam, aki nagyon megtetszett, mint kiderült, én is neki, meg is beszéltük, jóban maradtunk, nagyon jó barátokként, aztán hazaköltözött és elmúlt. A barátnőm tud róla, megértette, hogy ő sokkal fontosabb számomra, a másik lány felé csak egyfajta fellángolás volt. Ugyanakkor azt is megértette, hogy ezeket az érzelmeket (sem) vagyok hajlandó elnyomni magamban.


Én úgy gondolom, a szerelem kémia, kialakul, sokszor akkor is, ha esélyt sem hagyunk neki. Emiatt elítélni a párunkat, vagy megsértődni butaság. Ez a különbség a testi és az érzelmi megcsalás között. A testi ellen lehet tenni, ez ellen nem igazán.


Mielőtt megkapom a magamét, azóta is nagyon szeretem a barátnőmet, azóta is csak rá tudok úgy nézni, mint a majdani gyerekeink anyjára.

2019. nov. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!