Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lányok, milyen érzés volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen érzés volt végre félrelépni?

Figyelt kérdés
Milyen érzés volt, mikor végre azzal a pasival voltál, akire hetek óta vágysz, aki nem untat, akivel ha egymásnak estek, letépitek egymásról a ruhát... aki úgy gerincre vág, hogy sikítva élvezel el és nem a szokásos van, hogy ugyan azok a mozdulatok, ugyan azok a pózok... aki törődik veled és az érzéseiddel és nem kell szégyellned előtte semmit. És úgy érzed, hogy megőrjít, újból és újból félrelépnél vele. Nektek milyen érzés? :)

2020. máj. 7. 19:23
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
86%
#10 hát pedig megérdemelted volna ha kidob. Remélem azóta is kínoz a gondolat
2020. máj. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
70%

Tízes válaszoló remélem tisztában van vele mennyire gusztustalan, undorító dolgot tett és hogy nem érdemelne ilyen férjet magának. Sok undorító megcsalást olvastam már itt, de ez eddig viszi a pálmát.

Csak azért maradt a férje mellett, mert a másik béna volt az ágyban.

2020. máj. 8. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

törődik veled meg az érzéseiddel? borzalmasan naív vagy kicsi lány :)

számára te nem vagy több mint egy kiscsaj akit megtömhet párszor és ennyi :) szánalmas hogy ilyen fiatalon már elhagytad a gerincedet valahol és nem volt bátorságod a számodra unalmas pasiddal szakítani

ha a párodnak van egy kis esze és rájön, kicsit még eljátszadozik veled aztán kidob mert te másra nem lennél méltó

2020. máj. 8. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
63%
Jól nekiugrottatok a 10-es válaszolónak... Nem szeretném védeni, de soha nem tudatjuk hogy mit hoz a jövő. Szerintem az élettől megkapta ő, azzal a betegséggel+abortusszal.Csak kíváncsi volt, mert előtte csak a férjével volt. Nagyon sok ilyen van, csak nem írják le ide...
2020. máj. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
66%
nem érzitek hogy a 10es vàlaszoló mennyire kamu?
2020. máj. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Sajnos nem kamu.

Kedves 12-es! Nem azért maradtam a férjemmel,mert a másik béna volt két alkalommal, hanem emberileg levizsgázott. Szerelmes lett és úgy sejtem,hogy szándékosan ejtett teherbe,hátha úgy őt választom. Amikor közöltem vele,hogy az abortusz mellett döntök és a férjemmel maradok,akkor az addig inteligens férfiből előjött az rejtőzködő valódi énje és megfenyegetett,szidalmazott,és ha nem mobilon közlöm vele ,talàn még meg is ütött volna.

A férjem tisztában volt az érzelmi megcsalással,de annak ellenére is inteligens férfi maradt,nem ment át alpári stílusba.

2020. máj. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
1 jutott eszembe a kérdésről és a felvetésről-KÖP!
2020. máj. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Savlekotő ***** válasza:
100%
Talán szakítani kéne ha ennyire szar,és nem élvezettel félre baxni-
2020. máj. 12. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

10-esnek mondom, hogy gumi nélkül kellett volna félrebаszni.


Én nem ítélem el, biztos unalmas már 10+ évig ugyanaz a férfi, de ha már félrejárunk, akkor ésszel...

2020. máj. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%
Soha eszembe nem jutott volna a férjemet megcsalni, mert alapból nem ez a típus vagyok, én is voltam megcsalva és nem volt jó. DE!! Megcsaltam a haverjával, akivel másfél-két évig csak beszélgettünk interneten, telefonon, aztán egyik nap, amikor a férjem éjszakás volt, meglátogatott. A beszélgetésből természetesen szex lett. Életem legnagyobb élménye volt, és igen, amit a férjemtől nem kapok meg, azt megkapom tőle és most konkrétan nem a szexre gondoltam. És nagyon jól érezzük magunkat. Nekem pozitív élmény. N46
2020. máj. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!