Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Milyen érzés félrelépni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés félrelépni, megcsalni a párodat?

Figyelt kérdés
2016. jan. 8. 17:28
 1/10 Clark Kent.. ***** válasza:
89%

Férfi szemmel:


Ez attól, függ, hogy ki hogyan érez a csaj iránt. Ha alapból szereti, és a nő is viszont, akkor nyilvánvaló, hogy lelkiismeret furdalása lesz.


Ha a fickó azonban egy nőcsábász, aki tudatosan lép félre, esetleg bosszúból teszi, akkor vagy nem fogja érdekelni kicsit sem a dolog, esetleg még jól is fogja magát érezni, hogy visszavágott.

2016. jan. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Aki megteszi az gondolom nem érez semmi lelki ismeret furdalást.
2016. jan. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
Nőként: Ha a párod nem képes a normális sz.xre, nem törődik veled (úgyértem, hogy Te is elélvezhess, az nem érdekli, csak ő jusson el a csúcsra), akkor a Világ legjobb dolga összefeküdni valakivel, aki tényleg törődik a Te örömforrásoddal is. Természetesen azt a férget, aki csak magával törődik az ágyban, MIHAMARABB ki kell rakni. Ez egy örök tanulság volt Nekem is.
2016. jan. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Ballin válasza:
Ha nem képes a párod a normális szexre, akkor miért vagy vele? Valamivel csak ellensúlyozza úgy sejlik.
2016. jan. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Velem egyszer fordult elő, megcsaltam. Akkor szárnyaltam az érzéstől, ezután a titok megmérgezte a lelkemet, szenvedtem és szenvedett a családom is, nem tudták mi bajom nem mondhattam el nekik. Ez egy éve volt , már túl vagyok rajta . Soha többet!!!!!!
2016. jan. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mister Kent rámutatott a lényegre. :) A statisztikai átlag nem azzal a céllal lép félre, hogy a párjának keserűséget, magának többlet fejfájást okozzon. :)
2016. jan. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem a következő idézet írja le legjobban az ezzel járó életérzést és következményeit:


"Fiam! az én bölcseségemre figyelmezz, az én értelmemre hajtsd a te füledet, Hogy megtartsd a meggondolást, és a tudományt a te ajakid megőrizzék. Mert színmézet csepeg az idegen asszony ajka, és símább az olajnál az ő ínye. De annak vége keserű, mint az üröm, éles, mint a kétélű tőr....

Távoztasd el attól útadat, és ne közelgess házának ajtajához, Hogy másoknak ne add a te ékességedet, és esztendeidet a kegyetlennek; Hogy ne az idegenek teljenek be a te marháiddal, és a te keresményed más házába ne jusson. Hogy nyögnöd kelljen életed végén, amikor megemésztetik a te húsod és a te tested, És azt kelljen mondanod: miképen gyűlöltem az erkölcsi tanítást, és a fenyítéket útálta az én elmém" (Példabeszédek könyve)

2016. jan. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez leginkább a vagyon családon belül maradását célozza.:)
2016. jan. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
65%
sosem értettem miért kell valakit megcsalni?!ha valakivel vlami nem jó ott kell hagyni és azzal csinálsz azt amit akarsz.de ha meg minden ok akkor meg minek másokkal összefeküdni?
2016. jan. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 annus0111 válasza:
70%
Azért nem olyan könnyű kilépni egy hosszú kapcsolatból. Ha gyerek is van, még jobban megnehezíti a helyzetet. Ha együtt leélsz valakivel 10en valahány évet,az nagyon szép tényleg, de nincs benne annyi izgalom, erős érzés, mint az elején. Amikor a párod már nem figyel rád, nincs szex, vagy ha van, az is tervszerűen, unalmasan, akkor van a szitu, mikor már nem tudsz ellenállni a kísértésnek és félrelépsz... Miért nem hagyjuk ott a megcsalt párunkat? Mert megvan a kialakult életünk, gyerek, és nem kockáztatjuk egy alkalmi szexért.
2016. jún. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!