Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kedves megcsalt nők, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves megcsalt nők, aki tisztában vannak a társuk félrelépéseiről. Milyen érzés olyan emberrel mosni, aki a tiszta (általatok vasalt) inget, más előtt dobja le?

Figyelt kérdés

Sokan azzal érvelnek, hogy "szeretik", és "nem az számít mit tesz, hanem hogy hozzám jön haza". Nem gondolkodtatok azon, hogy a munka utáni főzés, mosás, vasalás, háztartásvezetésért cserébe nem azt érdemlitek, hogy másnál vezesse le a felgyülemlett ... tudjátok mit.

Értem én, hogy az évente két vörös rózsa roppant romantikus gesztus, és a plüss állatka is édi bédi, de a tudat, hogy más nőknek tartjátok karban a társatokat nem frusztrál?

A szeretők azt az oldalukat kapják a társaitokból, amit ti nem. Vagyis, ők a mosolygós, stresszmentes férfit, akivel nem vitáznak.

Míg ti megkapjátok a fáradt, elegem van, és különben is ha zavar, hogy a földre dobom a zoknit vedd fel és rakd be te.

Jó nektek ez? Ez szól azoknak is, akiket "csak" egyszer csaltak meg "és csak egyszeri eset".

Jó cselédnek lenni?



2014. jan. 12. 10:19
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Bocs a sok elütésért.
2014. jan. 12. 10:21
 2/22 anonim ***** válasza:
Magának főz mos, úgyhogy kb. teszek rá.
2014. jan. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Tehát, ha félre megy melletted, te milyen szerepet töltesz be az életébe?
2014. jan. 12. 10:23
 4/22 anonim ***** válasza:
Szeretőként tekintek rá, probléma megoldva.
2014. jan. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Akkor ti nyitott kapcsolatban vagytok? Vagy ez csak egyoldalú?
2014. jan. 12. 10:34
 6/22 anonim ***** válasza:
Elvileg nem nyitottban, de csalnám, ha volna kivel. Volt egy nagyon jó barátom, akivel csókolóztam, nem tudom az nálad minek számít, nálam ez volt a max. meg hogy mást tánc közben "tapiztam".
2014. jan. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Amúgy nem igazán értem mire szeretnél kijukadni, elég provokáló ez a kérdés.
2014. jan. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Akkor tehát, te vagy az akit akkor is meghúzhat, ha épp nincs neki alkalmi, te pedig nem találsz senkit magadnak? de legalább ő lefektet, már ha épp nincs valaki felett/alatt?


Ez a kérdés annak provokatív aki tudja, hogy amit vele szemben nem normális, de nem vallja be, és inkább azt hazudja a külvilágnak, hogy ez neki jó.

2014. jan. 12. 11:14
 9/22 A kérdező kommentje:
vele szemben *tesznek, az nem normális..
2014. jan. 12. 11:15
 10/22 A kérdező kommentje:

#7# ha valakinek az a normális, hogy félrelép a másik annak ezek a kérdések nem provokatívak, ezek normális kérdések.

Nyilván valaminek a hatására jutott el arra, hogy ez a felállás az elfogadott számára, és pontosan meg is tudja válaszolni, hogy miért is normális számára.

2014. jan. 12. 11:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!