Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kedves megcsalt nők, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves megcsalt nők, aki tisztában vannak a társuk félrelépéseiről. Milyen érzés olyan emberrel mosni, aki a tiszta (általatok vasalt) inget, más előtt dobja le?

Figyelt kérdés

Sokan azzal érvelnek, hogy "szeretik", és "nem az számít mit tesz, hanem hogy hozzám jön haza". Nem gondolkodtatok azon, hogy a munka utáni főzés, mosás, vasalás, háztartásvezetésért cserébe nem azt érdemlitek, hogy másnál vezesse le a felgyülemlett ... tudjátok mit.

Értem én, hogy az évente két vörös rózsa roppant romantikus gesztus, és a plüss állatka is édi bédi, de a tudat, hogy más nőknek tartjátok karban a társatokat nem frusztrál?

A szeretők azt az oldalukat kapják a társaitokból, amit ti nem. Vagyis, ők a mosolygós, stresszmentes férfit, akivel nem vitáznak.

Míg ti megkapjátok a fáradt, elegem van, és különben is ha zavar, hogy a földre dobom a zoknit vedd fel és rakd be te.

Jó nektek ez? Ez szól azoknak is, akiket "csak" egyszer csaltak meg "és csak egyszeri eset".

Jó cselédnek lenni?



2014. jan. 12. 10:19
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Oké, értem, te félreértettél engem. Ti inkább szexkapcsolatban vagytok, tehát nem a hagyományosan vett kapcsolatban. Engem a hagyományos kapcsolatban lévő nők érvei érdekeltek igazából. Azért köszönöm, hogy megtiszteltél a válaszoddal, és ki vagyok én, hogy pálcát törjek bárki felett, de neked ez így jó, akkor jó :)

Azért én kívánom, hogy legyen hova tovalépned, aztán majd elmesélhesd a sikeres történeted! :) Kellemes hetet kívánok!

2014. jan. 12. 18:15
 22/22 anonim ***** válasza:
Egyébként hagyományos (táv)kapcsolat, egy lányunk is van, csak egyszerűbb szexkapcsolatnak felfogni, úgy kevésbé fáj.
2014. jan. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!