Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kedves megcsalt nők, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves megcsalt nők, aki tisztában vannak a társuk félrelépéseiről. Milyen érzés olyan emberrel mosni, aki a tiszta (általatok vasalt) inget, más előtt dobja le?

Figyelt kérdés

Sokan azzal érvelnek, hogy "szeretik", és "nem az számít mit tesz, hanem hogy hozzám jön haza". Nem gondolkodtatok azon, hogy a munka utáni főzés, mosás, vasalás, háztartásvezetésért cserébe nem azt érdemlitek, hogy másnál vezesse le a felgyülemlett ... tudjátok mit.

Értem én, hogy az évente két vörös rózsa roppant romantikus gesztus, és a plüss állatka is édi bédi, de a tudat, hogy más nőknek tartjátok karban a társatokat nem frusztrál?

A szeretők azt az oldalukat kapják a társaitokból, amit ti nem. Vagyis, ők a mosolygós, stresszmentes férfit, akivel nem vitáznak.

Míg ti megkapjátok a fáradt, elegem van, és különben is ha zavar, hogy a földre dobom a zoknit vedd fel és rakd be te.

Jó nektek ez? Ez szól azoknak is, akiket "csak" egyszer csaltak meg "és csak egyszeri eset".

Jó cselédnek lenni?



2014. jan. 12. 10:19
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Szerintem a lelkiállapot pont fordítva van. Amikor a szeretőhöz megy akkor fáradt, akkor van elege és akkor frusztrált. Miután ezt levezetni már egy más ember tér haza aki kedves nyugodt és talán még figyelmes, udvarias is.

Kevés nő akad aki ezt tartja elfogadott és normális felállásnak, talán csak a nyitott kapcsolat hívei. A többség kényszerből tűr, nyeli minden nap a békát és nyomja el a fájdalmát, ahogy a rúzsfoltos inget mossa és vasalja. Más kérdés, hogy ha nem muszáj (sokaknak sajnos az) akkor egy hűtlen férjnek nem járnak ezek a "kiváltságok". Mossa ki az alsógatyáját az aki leveszi róla! Csak ugye aki eltartott annak kuss a neve, itt a kényszer.

2014. jan. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Tehát ha jól értelmezem, akkor az ilyen nők lelkileg megtörtek?

Ez tényleg nem provokatívan kérdezem. Viszont, ők anyagi biztonságot kapnak, a férjük pedig megkapják, amit otthon nem. tulajdonképpen ez egy tökéletes érdek kapcsolat.

2014. jan. 12. 12:20
 13/22 anonim ***** válasza:
Ha eltart, és ha megcsalod megátkoz, akkor tényleg kuss a neved. Ne akard megtudni milyen az. Amikor az arcára van írva, hogy csal, csak úgy süt belőle, de simán a szemedbe hazudik, te pedig nem sokat tehetsz..
2014. jan. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
De ha nem tart el. Mai viszonyok között már elég sok helyen két kereset kell. És még ennek ellenére is félremennek.
2014. jan. 12. 13:16
 15/22 anonim ***** válasza:
Akkor az nem én vagyok, úgyhogy nem tudok válaszolni.
2014. jan. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
válás nem megoldás? és újrakezdeni az életet? nem egy ilyet láttam, nő is férfinak is. megcsalónak és megcsaltnál is.
2014. jan. 12. 13:51
 17/22 anonim ***** válasza:
Ha otthon megkap mindent az àgyban nem megy màshoz kivéve ha egy szemétlàda aki nem birja elképzelni az életét ugy hogy egyetlen növel szexel!!!En probàlok mindent megtenni a pàromért hogy boldoggà tegyem és megtartsam ,mondjuk mivel én 16 évvel fiatalabb vagyok nàlla nem nehéz !!?? :)Ha meg egy nap elmegy,elhagy egy fiatal nöt aki imàdja és tisztli akkor meg nem kàr érte!!
2014. jan. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Értem, csak pont az egyik hozzászólásnál olvastam, hogy neki nem fáj ha mással van a "zura", amíg az négy fal között van. Meg hát fentebb az egyik válaszoló kérdéseimre megsértődött pedig csak azt akartam tudni, hogy tényleg boldog-e, vagy csak bemagyarázza/megmagyarázza másoknak a boldogságát.

Mert a kettő között van különbség.

Sokszor hallani olyanról, hogy külvilág fele csili-vili minden, álompár, és arra is kíváncsi lettem volna, hogy ennyi nekik elég-e vagy azért belül érzik, hogy valahogy nem ez lenne a normális kapcsolatban.

Mert értem én, hogy szexkapcsolat, no de oda mindkét fél a saját vágyait viszi, és ritkán köt benne kompromisszumot, meg hát arra az 1-2 órára mindenki a legjobb arcát veszi fel stb.

De egy kapcsolatban ott már sokat ad bele, képes feláldozni a vágyaiból, lemondani stb. Erre meg valaki félrefekszik, az nálam körülbelül mintha szembeköpnének, csak hát azért legyek kedves még ő neki megadni az otthoni kényelmet, ami bár nem a legjobb, de jobb mint a semmi, és jobb mintha neki kellene saját magát ellátnia.

Plusz hosszútávon sem látom mit gondolnak ezen nők. Majd amikor elveszi/lebabázik stb. (direkt ilyen csúnya szóval írva), akkor már jobban fogja kívánni a társa? Pláne hogy próbál otthont teremteni, nyilván kevesebb időt talál magára, stb. miközben ő otthon már a 120. pelust cseréli, a férje/párja/társa a 120. óvszert váltja.

Addig sem kereste a romantikát, illetve nem elégítette ki eléggé a romantika, sem az együttlét, akkor majd az időmúlásával igen? Pláne amikor még az elején járnak.

A legtöbb férfi, amikor rossz lesz a kapcsolatuk munkába és szeretőhöz fut, és már stresszesen megy haza, hogy a "zasszony", mivel fog elődrukkolni már megint.

Lépni nem fog, hiszen így legalább biztos "ürítési pont" meglesz, ezért nem hagyja el a barátnőjét, de ha élvezetet akar, akkor keres másikat. Ez utóbbi már a kapcsolatban lévőkhöz is szól.

A szeretet ott kezdődne, hogy a társ odaáll a másik elé, és kiteregeti a lapokat (még mielőtt a baj megtörténne) és nem úgy, hogy a másik fejéhez vágja, hanem, hogy ő úgy érzi... és érződik rajta, hogy ő is sajnálja hogy valami nem klappol. nem pedig a másik fejéhez vágva, mintha csak a másik lenne a hibás.

és felajánlani azt, hogy akkor együtt elmennek terápiára, szvingerekhez, vagy baráti körben keresni mindkettőjüknek valakit.

Ehhez képest sunyiskodnak, és a "szerelmes" virágszálak meg még megmagyarázzák, hogy ez nekik jó, és fél elszólásból kiderül, hogy nem jó nekik, csak hát a kutya rájuk sem nézne, és ezért örülnek ha valaki alá befekhetnek. Ezzel nincs is gond, csak minek híresztelik azt, hogy ez nekik jó? Úgy értem, értem én hogy amelyik kutya hangosan ugat, akkor azt hisszük annak van igaza, de közben pedig közröhej tárgyává válnak. Mert valljuk meg nem éppen egy jó reklám egyik asszonykának sem, hogy fiatalon már nem tudja kielégíteni a partnerét, de arra jó, hogy körülbelül azt elintézze, amit az urának az anyja is megcsinál. A másik, ha megkérdezik tőlük valamit miért veszik támadásnak? Nem azt mondtam, hogy h.lye vagy, hogy így gondolkodol. Hanem megkérdezem, miért gondolkozol így. És ha el tudod magyarázni, akkor megértem és elfogadom. Ha viszont besértődnek, akkor csak azt támasztják alá, hogy meg is érdemlik, hogy bárhol a világon lenézzék és h.lyének nézzék.

2014. jan. 12. 15:34
 19/22 A kérdező kommentje:
#17# én is így gondolom. csak kíváncsi vagyok a másik oldalra. én most elég hosszan kifejtettem én miért vélekedek így, várnám a másik oldal érveit is. tényleg szeretném megérteni. azt sajnálom, amikor nem tud lépni a nő, mert függ a párjától, no de ő ezt nem is tartja jónak és nem is híreszteli, sőt szégyelli. ugyan nem látom be miért ne lehetne lépni, számos példát láttam környezetemben, ahol végül jobb lett mással az életük, no de ők mertek is lépni és kockáztatni. nem pedig megmaradni egy illúzióban.
2014. jan. 12. 15:41
 20/22 anonim ***** válasza:
Én nem állítom, hogy nekem így jó, és pont, hogy engem nem tud ő kielégíteni. Nem mosok főzök rá, heti egyszer elviselem, ha jön, egyébként meg megy ahova akar. Ezerszer szakítottam már, de úgy se jó. Mondjuk jobb. Ki tudja, talán lépnem kéne.. de majd lépek, ha lesz hova. Nincs mit elmagyaráznom. Hogy más miért csinálja, hogy eltűri, és azt mondja jó neki úgy, azt nem tudom.
2014. jan. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!