Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tudom hülyeség de lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom hülyeség de lehet emögött megcsalás?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben több, elég para jellegű dologgal találkoztam az otthonomban, ami tényleg elég ijesztő azonban mégsem parandormális dolognak tudnám be, nekem ezekre a dolgokra sokkal inkább reális magyarázat kellene amit nem találok, ezért gyanús.

Tudom hogy oltári hülyeség a következő dolgokból hűtlenségre gondolni, de ezért írom ki ide hogy véleményeket kapjak.

A minap észrevettem hogy a hálószobában vam egy ujjnyi átmérőjű lyuk a függönyön és én sem és a párom sem tudja hogy került oda. Párom a férfi egyébként.

Mivel én tényleg nem voltam mégis őrá gyanakszom. Félek hogy esetleg szeretőt tart akit felvisz a közös lakásunkra.

Ő nem szokta nyitogatni az ablakokat, inkább csak én, de en is inkább éjszaka. És csak emlékeznem kéne ha beleakadtam vagy valami.


Korábban eltűnt az egyik testápolóm szőrén-szálán és a mai napig nincs meg.


Plusz még ezen kívüp néha néha észrevesz hogy egy két dolog nem ott van ahol én hagytam.


Tudom hogy nagy hülyeség ez így, de amikor észreveszem/vagy megélem őket tényleg elég para hogy egyszerűen nincs meg semminek a gazdája, minden magától eltűnik, kiszakad, mintha szellemek járkálnának ott, persze én ebben nem hiszek.


És ez a függönyös dolog aggaszt most a legjobban, bár tudom hogy mindenki bolondnak és betegesnek fog titulálni.


Arra gondolok hogy esetleg a közelében szeretkeztek és valahogy, valamelyikük beleakadt a nagy hévben, mert a függöny amúgyis az ágy mellett van.


Ti mit gondoljatok?


2020. máj. 7. 07:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
75%
Én ezekből nem gyanakodnék megcsalásra, sokkal inkább figyelném a párom a viselkedését, mert abból jobban rátud jönni az ember, hogy mi a helyzet. Egyébként viccen kívűl velünk tegnap történt egy olyan esett, amit mi sem értünk, hogy fordulhatott elő. Anyósoméknál voltunk és mindenki bent volt a házban az udvaron senki nem volt, aztán mikor mentünk ki láttuk, hogy az ablak párkányon a műanyag virágtartó ég. Szóval történhetnek olyan dolgok az életben, ami megmagyarázhatatlanok, mellesleg most nem azért mondom, de én rengetek olyan dolgot nem találok itthon, amiről tudom, hogy sehova nem vittem férjem szintén ugyan ez, neki is tűntek el dolgok úgy, amikről fogalma nincs, hogy merre vannak, pedig senki hozzá nem nyúlt. Egy szónak is száz a vége.. párod viselkedését figyeld!
2020. máj. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nekem egy bankkártya, 10 ezer Ft és egy vietnami balzsam tűnt el a szobából.

Egy tusfürdő 3 hét múlva került elő a fürdőszobai WC csésze mögül, az is para volt, még dühítő.

2020. máj. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!