Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a barátom de szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a barátom de szeretem és nem értem miért nem voltam neki jó?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt, gondtalan életünk volt, vagyis úgy látszott, én már tanulok, Ő dolgozik egy drága cégnél manager. Anyagi gondjai nincsenek, de nekem sem ezt utolag mondtuk meg egymasnak. Viszont kiderült, hogy végig csalt a 2 év alatt. Nem volt olyan hét, hogy ne feküdt volna le mással..Céges autóval odamegy ahova akar, sok ismerőse van, így amerre járt, beszervezett egy csajt..Csalódott vagyok és dühös nem értem mit nem tudtam neki megadni? A titkárnője mondta el, mert lefeküdt a titkárnője testvérével.

#szerelem #Megcsalás szex
2020. máj. 5. 01:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%
Miért magadban keresed a hibát??
2020. máj. 5. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Mert legutóbb megtudtam kivel csalt meg, egy modellel...szóval bennem van a hiba, mert aki otthon jól lakik, nem megy máshoz
2020. máj. 5. 01:24
 3/22 anonim ***** válasza:
93%
nem tervez veled komolyan. Ez ennyi. Keress olyat, akivel azonos a szemléletetek, mert pasiddal marhára nem az.
2020. máj. 5. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
96%
Ez egy szélhámos. Itt nem arról van szó, hogy “otthon jól lakik, akkor nem megy máshoz”, hanem arról, hogy az ilyennek mindegy ki várja otthon, csak legyen kihez haza mennie. Nem te vagy a hibás, vannak ilyen emberek, akik minden ok nélkül mennek más nőhöz, szereti váltogatni őket, nem szereti a monoton dolgokat, olyan szempontból, hogy legyen biztos háttér, de legyen változatosság is.
2020. máj. 5. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
91%
Te elég jó voltäl, hiszen 2 éve veled van. Az az ő hobája, ha nem tudja a farkát a gatyájában tartani. Még akkor is, ha barokkos túlzás lehet a minden héten másik nő.
2020. máj. 5. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
55%

Egy szadista szélhámos.

Élvezi, hogy kínozza a nőket. Te vagy az állandó áldozata, a többi sorstársadnak van módja kiheverni a dolgot.

2020. máj. 5. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
15%
Mert jó voltál egy fix pontnak az életében, de annyira nem voltál jó hogy elkötelezze magát. Illetve a szokásos "túl magas polcról" akartál barátot magadnak. Ha egy jóképű, jól kereső manager az illető akkor tuti hogy bármilyen csaj megkaphat, miért állna meg pont nálad?
2020. máj. 5. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
93%
Gondoltál rá, hogy lehet te is csak egy voltál a sok nő közül, aki időnként megvolt neki? Ha kapcsolat elejétől gátlástalanul átvert, szerintem nincs min gondolkodni. Szakíts és zárd le magadban a dolgot.
2020. máj. 5. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
93%

Én is azt éreztem, hogy nem vagyok elég jó, elég értékes miután megcsalt az exférjem. De egy idő után beláttam, hogy nem velem volt a baj, hanem vele, ő az aki alkalmatlan egy normális kapcsolatra.


Tudom, hogy most nehéz, de fel a fejjel, túl leszel rajta! Szakíts meg vele minden kapcsolatot!


33N

2020. máj. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
28%
Kamu
2020. máj. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!