Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a barátom de szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a barátom de szeretem és nem értem miért nem voltam neki jó?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt, gondtalan életünk volt, vagyis úgy látszott, én már tanulok, Ő dolgozik egy drága cégnél manager. Anyagi gondjai nincsenek, de nekem sem ezt utolag mondtuk meg egymasnak. Viszont kiderült, hogy végig csalt a 2 év alatt. Nem volt olyan hét, hogy ne feküdt volna le mással..Céges autóval odamegy ahova akar, sok ismerőse van, így amerre járt, beszervezett egy csajt..Csalódott vagyok és dühös nem értem mit nem tudtam neki megadni? A titkárnője mondta el, mert lefeküdt a titkárnője testvérével.

#szerelem #Megcsalás szex
2020. máj. 5. 01:13
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
14%
Nagy kamu.Ha ennyire szeret mindig mással ke...ni akkor minek tart állandó barátnőt.Te meg ha sóvárogsz utána,meg is érdemled!
2020. máj. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat igazatok van. Csak csalódtam és dühös vagyok és kavarog bennem minden.
2020. máj. 5. 09:56
 13/22 anonim ***** válasza:
90%

Ezt inkább tőle kéne kérdezni.



Tudod vannak olyan típusúak akik egyáltalán nem monogam típusúak, bárhogy erőlködik a párjuk, bár szerintem minek, , vannak akik nem monogamok, de azt hiszik a másik se, és megbeszélés nélkül eldöntik a másik helyett, hogy nyitott kapcsolat, mikor látja ezt a másik, akkor kamillázik, és dobbant, vannak a fél monogam típusúak, akik csak a gyereknevelés ideje alatt maradnak a partnerrel, aztán beújítanak egy újabbra, és vannak a monogamok, akiknek nem kell senki más csak ez az egy.

2020. máj. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Remélem, már kiba$ztad.
2020. máj. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
48%

Egyrészt, igen, ő is egy gyökér volt. Másrészt, ha 2 éven át folyamatosan csalt úgy, hogy te azt láttad, hogy minden rendben van, te sem voltál egy főnyeremény és szociálisan valami nem okés nálad.

Szóval, a zsák meg a foltja vagytok.

2020. máj. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Ne legyél retardált te is
2020. máj. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Kamu..Modellel csal meg,és drága cégnél dolgozik.Az milyen,a drága cég? :-D
2020. máj. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
74%
Persze hogy kamu az előbb is irtam le is pontoztak😅A szöveg megfogalmazásából látni hogy a kérdező egy unatkozó tini nem pedig egy felnőtt nő.Manager drága cég titkárnő modell stb.és a csavar a végén hogy a titkárnője mondta el mert lefeküdt a testvérével....De hát a sok romantikus lélek jó tanácsokkal látta el a kérdezőt úgyhogy ha egyszer ilyen helyzetbe keveredne legalább tudja mit csináljon.
2020. máj. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Ma beszélgettem a barátommal, azt mondta szeret, de gondolkodási időt kértem. Valószínű szakítani fogunk. Köszönöm a normális válaszokat.


Kedves 18! Nem kamu a kérdésem, de ha ilyen lényegtelen dolgokon fentakadsz, miért írsz ide? ÉN pontoztalak le, és a többieket is, akik azt írták, hogy kamu. Nem kamu, segítséget kértem, szerencsére már előtted is, utánad is kaptam normális választ, amelyeket zölddel értékeltem. Olyan cégnél dolgozik, ami drága termékeket ad el, rajtad kívűl mindenki értette...

2020. máj. 5. 19:21
 20/22 anonim ***** válasza:
58%
A vélemènyem változatlan az meg hogy lepontoztál.....Hát ennyi bajom legyen az életbe😅😅😅
2020. máj. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!