Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 2 hónap után derült ki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hónap után derült ki, hogy megcsalt a barátnőm, de szeretem. Szakítanom kellene?

Figyelt kérdés
5 hónapja vagyok együtt a barátnőmmel es pár hete kiderült, hogy megcsalt. Nagyon sokat veszekedtünk az elmúlt időben és kiderült,hogy miután össze jöttünk par hétre rá csókolózott egy sráccal. Pár napig vagy egy hétig is talán úgy nézett ki, hogy megbánta, de azóta is folyamatosan megy a veszekedés. Én szeretnék benne megbízni, mert nagyon szeretem. A másik, hogy akármikor hozzányúlok a telefonjához vagy a laptopjához akkor valami rohamot kap és elkezd csapkodni veszekedni, hogy miért nyúlok hozzá. Persze erre mindig az a válasz, hogy nem akarja, hogy az előzményeit vagy a képeit lássam. Mit kellene tennem? Szakítani nem szeretnék, de kiráz a hideg, ha belegondolok, hogy megcsalt és a folyamatos veszekedést se birom. Megbeszélni nem lehet vele mert mindig neki kell, hogy igaza legyen és nem tudja elviselni, hogyha nem az övé az utolsó szó.

2017. jan. 4. 08:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen. De ez hol kérdés? Legyen tartásod és tiszteld meg legalább saját magadat azzal hogy nem foglalkozol ilyen emberekkel.


Ha egyszer engeded, nagy valószínűséggel következő is lesz.


Egy csomó normális, hűséges fiú/férfi is él a világon.


25f

2017. jan. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szakítanod kellene, ennek így semmi értelme, ez nem kapcsolat.


Az is tuti, hogy most se ártatlan, azért kap rohamot, ha a telefonjához hozzáérsz. Én szemrebbenés nélkül odaadom a páromnak a telómat, ő meg az övét, mert máshol vagyunk előfizetők, és mindketten ingyen hívjuk a 30-as/70-es számokat.

Ha akarja, nézze, nincs mit rejtegetnem. Talán ezért nem is kotorászik benne soha.


Az is extra gáz, hogy már két hónap után ilyenek derülnek ki. Ha ennyit nem tud uralkodni az altestén, mi lesz itt két év után?! Nem érdemel bizalmat.


Mindegy, felesleges ragozni, ki kell dobni a ribizlit, amúgy sincs ilyenkor szezonja. Még csak indokolni se kell, hogy miért szakítasz, megmondod, hogy vége, ne keressen többet.

2017. jan. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Javítók: egy csomó normális és hűséges nő él a világban.


Bocsi az elírásért, de nemtől függetlenül igaz.


25f

2017. jan. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem lesz jobb

Az is fura, hogy hisztizik, ha a telefonjához nyúlsz, gondolom nem turkálni akarsz benne. Valószínűleg van mit titkolnia előled

2017. jan. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarom elvenni a kedved, de szerintem most is hülyének néz.

Én is pont így jártam meg mások is a környezetemben, de enélkül is elég átlátszó, hogy van valakije.

2017. jan. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Bocs, de küldjél már egy képet a csajról! Egyszerűen muszáj tudnom, hogy néz ki az a csaj, akinek egy pasi hagyja, hogy ilyen szinten megalázza, megcsalja, állandóan hisztizzen vele, és még akkor se akar szakítani, mert szereti.

Komolyan nem tudom felfogni, hogy mivel tudja ezt a sok negatívumot kompenzálni, és a vanília ízű punciban már nem hiszek.

2017. jan. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az még fogjuk rá, hogy megbocsátható lenne, hogy a kapcsolat legelején még mással is randizott és elcsattant egy csók. A kapcsolatok eleje mindig bizonytalan, mi legalábbis csak hónapokkal később állapodtunk meg, hogy akkor együtt vagyunk, és megbeszéltük, hogy mikortól számoljuk. Ha azalatt ilyesmi lett volna, akkor talán meg tudnám bocsátani, ha (!) azóta minden rendben. De pont iss a baj nálatok, azóta sincs minden rendben, és az, hogy ennyire érzékeny a laptopjára, telefonjára, igencsak gyanus. A helyedben szakítanék.
2017. jan. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én otthagynám ilyen előzmények után, tökmindegy, hogy szeretem-e vagy sem, az nem kifogás. Megcsalt, állandóan veszekedtek, titkolózik, sunnyog, te meg még mindig nem bsztad ki, mint azt a bizonyos macskát - ennyire semmi önbecsülésed? Szeretsz szenvedni? A barátnőd táskájában tartod a golyóid, vagy mi van veled?


Mellesleg undorító és elfogadhatatlan szokásnak tartom turkálni a másik telefonjában/számítógépében, viszont a lotyókád reakciója erősen el van túlozva.. Mi nem nézegetünk bele egymás dolgaiba a férjemmel, de ettől még megvan egymás laptopjához a jelszavunk, ill. a telóhoz a PIN, ha esetleg valamiért a másikét használnánk, ez már az elején is így volt. Ha nem lenne titkolnivalója, nem reagálna ilyen hisztivel, pléne, ha nem a magánlevelezéseit akarod olvasgatni (amely esetben kicsit érthetőbb a helyzet, nálam azonnali válóok, ha valaki megteszi, pedig nem találna semmit).


Summa summarum egy diszfunckionális szar kapcsolatban vagy egy olyan kis ribivel, aki még csak nem is szeret vagy tisztel téged, erre te még gondolkozol azon, hogy kivágd-e? Ne már..

2017. jan. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

szóval miután összejöttetek ő csókolózott egy sráccal amit megbánt és te teljesen ki vagy akadva???

Kicsit gyerekes vagy. Nincs sok tapasztalatod, de ha már évek óta randiznál akkor tudnád, hogy kapcsolatok elején a túlfűtöttségben megesik, hogy enged kicsit a kísértésnek az ember és csinál valami hülyeséget. Ez sokszor csak egy puszi, de nem szokott szexig elmenni.

Ennek több oka is van:

- még nem stabil a kapcsolat

- még nem jött ki a szingli életből

- kapcsolat elején királynak érzed magad és tombolni akarsz

- a pasik/csajok megérzik a félszabadultságot és jobban nyomulnak

2017. jan. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én már rég kidobtam volna, és kerestem volna rendes lányt.
2017. jan. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!