Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 2 hónap után derült ki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hónap után derült ki, hogy megcsalt a barátnőm, de szeretem. Szakítanom kellene?

Figyelt kérdés
5 hónapja vagyok együtt a barátnőmmel es pár hete kiderült, hogy megcsalt. Nagyon sokat veszekedtünk az elmúlt időben és kiderült,hogy miután össze jöttünk par hétre rá csókolózott egy sráccal. Pár napig vagy egy hétig is talán úgy nézett ki, hogy megbánta, de azóta is folyamatosan megy a veszekedés. Én szeretnék benne megbízni, mert nagyon szeretem. A másik, hogy akármikor hozzányúlok a telefonjához vagy a laptopjához akkor valami rohamot kap és elkezd csapkodni veszekedni, hogy miért nyúlok hozzá. Persze erre mindig az a válasz, hogy nem akarja, hogy az előzményeit vagy a képeit lássam. Mit kellene tennem? Szakítani nem szeretnék, de kiráz a hideg, ha belegondolok, hogy megcsalt és a folyamatos veszekedést se birom. Megbeszélni nem lehet vele mert mindig neki kell, hogy igaza legyen és nem tudja elviselni, hogyha nem az övé az utolsó szó.

2017. jan. 4. 08:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"Kicsit gyerekes vagy. Nincs sok tapasztalatod, de ha már évek óta randiznál akkor tudnád, hogy kapcsolatok elején a túlfűtöttségben meges"


Ezt azoknak is el szoktad mondani, akikkel jársz/jártál?

Hogy ne csodálkozzanak, ha kicsit még másokkal is kavarsz, mert friss a kapcsolat.

2017. jan. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!