Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 6ev párkapcsolat után a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Seshoumaru kérdése:

6ev párkapcsolat után a barátnőm megcsalt de en meg mindig szeretem mit tegyek?

Figyelt kérdés

Igazabol nem csak megcsalt ,hanem egyenesen megalázott,6eve együtt vagyunk,és igazabol mindig is voltak hullámvölgyek a kapcsolatunkban,de az utóbbi pár hónapban eléggé elhanyagoltam ,főleg s munka miatt,az történt hogy míg en dolgoztam (délutános +éjszakás)ő lefeküdt a barátnője testvérével,többször is,állítása szerint nem jelentett neki semmit mikor rájött mit veszithet rögtön mondta neki h vége ,hulyeskedesnek kezdődött köztük ,de az emberkének sikerült öt szép szavakkal agyba juttatni,ráadásul saját lakásunkban.

Igazabol tudom hogy önmagában a megcsalás is szét való ok,+ugye a módszer ahogy történt ,de a kezdeti harag és mérhetetlen fájdalom után valahogy a gondolat hogy elveszítem,szörnyű és szeretnek ennek a kapcsolatnak meg adni esélyt.

Abban egyeztünk meg hogy visszamegy az anyjához kicsit hogy tudjunk gondolkodni ,és rá jöjjünk lehet e ebből meg valami. Igazabol ha valaki mar volt hasonló helyzetben hogy tudom magam a legkönnyebben túl tenni ezen,ha együtt maradnank,hogy ne szenvedés legyen belőle hanem jó kapcsolat -ha lehetséges-


2015. nov. 20. 18:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy sz@hoz miért ragaszkodnak az emberek! de te tudod, bocsáss meg neki most, aztán a következőnél, majd a következőnél, és így tovább.
2015. nov. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

Mindketten hibásak vagytok,nyilván ő jobban.

Te elhanyagoltad,ő máshol kapta meg,amit szeretett volna.

Együtt maradhattok,de a bizalom talán soha nem lesz a régi,xar ügy,ez van.

2015. nov. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

2!

te elhanyagoltad? és a nő nem hanyagolta el a férfit? vagy csak a férfi dolga törődni a másikkal, pláne ha a munkára figyel?

2015. nov. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, már maga a fejléc kérdésedből kiderül, hogy nem csak töketlen vagy, de nagyon erősen megalkuvó és iszonyúan gyáva, mint egy nyuszi. 6 éve együtt lenni ugyanazzal a nővel, semmi félre kufircolás, te egyszerűen társfüggő vagy és rettegsz kilépni egy kaka kapcsolatból. Ha ilyen vagy, meg is érdemled a sorsod. Nem tudlak sajnálni. Nyilván ezt a barátnőd is felfedezte és nem ilyen férfire vágyik.
2015. nov. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

#3

A kérdező azt írja,délutános-éjszakai műszakban dolgozott.

Magyarul nagyjából elkerülték egymást a nőjével, a fordított életritmus miatt.

Xar ügy,amikor valaki éppen kel,a másik fekszik le.

Erről beszéltem.

Az ilyen, megtud mérgezni egy kapcsolatot.

Én évek óta ezt csinálom,hidd el,tudom miről beszélek.

2015. nov. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Tudom hogy gyáva vagyok ,és igazabol lehet olyan dologhoz ragaszkodom ami lehet mar nincs,dve MIT tegyek mikor ennyire fanatikusan ragaszkodom hozza
2015. nov. 20. 19:02
 7/12 anonim ***** válasza:

Szedd össze a tökeidet, ha magadtól nem megy, kérd pszichomókus segítségét.

De a legjobb módszer ilyenkor, ha becsajozol.

De a te dógod, nekem nyóc, micsinálsz.

(amúgy ha a csajt Zsófinak hívják, és október végén történt a dolog, akkor bocs, lehet h én voltam :((

2015. nov. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem ér ez így már semmit. Te meg jól leèrtèkeled magad, mert fèlsz, hogy nem találsz magadnak másikat. Egyre több ilyen kapcsolatot látok akik csak azèrt vannak a másikkal mert fèlnek, hogy egyedül maradnak ès inkább szenvednek egy rossz kapcsolatban.
2015. nov. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én is csalom a férjem.

Tojik rám magasról és inkább kiveri a vécén.

2015. nov. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#9

Ezt elszúrtad.

Ugye tudod?

A Gyakori kérdések oldalának magánkopói már az IP címed nyomozzák,jó pénzért továbbadják az infót férjpajtásnak.

Szerinted miből van fenntartva az oldal? :D

2015. nov. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!