Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 6ev párkapcsolat után a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Seshoumaru kérdése:

6ev párkapcsolat után a barátnőm megcsalt de en meg mindig szeretem mit tegyek?

Figyelt kérdés

Igazabol nem csak megcsalt ,hanem egyenesen megalázott,6eve együtt vagyunk,és igazabol mindig is voltak hullámvölgyek a kapcsolatunkban,de az utóbbi pár hónapban eléggé elhanyagoltam ,főleg s munka miatt,az történt hogy míg en dolgoztam (délutános +éjszakás)ő lefeküdt a barátnője testvérével,többször is,állítása szerint nem jelentett neki semmit mikor rájött mit veszithet rögtön mondta neki h vége ,hulyeskedesnek kezdődött köztük ,de az emberkének sikerült öt szép szavakkal agyba juttatni,ráadásul saját lakásunkban.

Igazabol tudom hogy önmagában a megcsalás is szét való ok,+ugye a módszer ahogy történt ,de a kezdeti harag és mérhetetlen fájdalom után valahogy a gondolat hogy elveszítem,szörnyű és szeretnek ennek a kapcsolatnak meg adni esélyt.

Abban egyeztünk meg hogy visszamegy az anyjához kicsit hogy tudjunk gondolkodni ,és rá jöjjünk lehet e ebből meg valami. Igazabol ha valaki mar volt hasonló helyzetben hogy tudom magam a legkönnyebben túl tenni ezen,ha együtt maradnank,hogy ne szenvedés legyen belőle hanem jó kapcsolat -ha lehetséges-


2015. nov. 20. 18:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szerintem a "szent fogyás" "budapesti háziasszony felfedezte hogy növessze meg a dudáit" és egyéb p

kamu reklámokból tartja fent magát az oldal.

De azért jót mulattam a kommenteden! :D

2015. nov. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A megcsalás nem azzal kezdődik ha más valaki pénisze belehatol az ő vaginájába. A megcsalás azzal kezdődik ha eszébe jut, hogy nem te. Akkor meg miről is beszélünk? Olyan szekér után nem szabad futni ami nem vesz fel.. Avagy túl fiatal vagy még ahhoz, hogy ilyenen bánkódj. Csak előre nézz és hátra soha. Elfáradt a kapcsolatotok, megszokássá vált. Valami új jött az életébe és ő azt választotta. Nincs ezen mit csodálkozni. Járhattál volna Te is így. De azt a lányt már ne akard magadnak vissza, mert felmelegítve csak a töltöttkáposzta jó. Mit szeretnél, hogy könyörületből újra veled legyen? Ezer és ezer jobb lányt találsz és mennél hamarabb elfelejted (akár pár év is lehet mire tényleg túl teszed magad rajta!) annál hamarabb találsz igazinak valót. Hogy az mennyire lesz igazi? Nah kérem! Ez a férfi ember legnagyobb kérdése.
2015. nov. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!