Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a barátom de szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a barátom de szeretem és nem értem miért nem voltam neki jó?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt, gondtalan életünk volt, vagyis úgy látszott, én már tanulok, Ő dolgozik egy drága cégnél manager. Anyagi gondjai nincsenek, de nekem sem ezt utolag mondtuk meg egymasnak. Viszont kiderült, hogy végig csalt a 2 év alatt. Nem volt olyan hét, hogy ne feküdt volna le mással..Céges autóval odamegy ahova akar, sok ismerőse van, így amerre járt, beszervezett egy csajt..Csalódott vagyok és dühös nem értem mit nem tudtam neki megadni? A titkárnője mondta el, mert lefeküdt a titkárnője testvérével.

#szerelem #Megcsalás szex
2020. máj. 5. 01:13
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
32%
Ja enyém is..Ha valaki úgy fogalmazza meg azt hogy egy cég drága termékeket forgalmaz,hogy "drága cégnél dolgozik",hát azt nem hinném hogy egy modellel csalják meg, mert egy nagy suttyó, maximum a sarki boltban dolgozó pénztárossal csalná meg,csak az nem hangzik olyan jól.. :-)
2020. máj. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Min akarsz gondolkodni?

Amióta együtt(?) vagytok hazugság volt az egész.

2020. máj. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!