Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt, de képtelen vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt, de képtelen vagyok elengedni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nos a párom telefonjából megtudtam, hogy megcsalt, és regisztrálva van egy szex alapú tarskeresőre is. Tegnap felhoztam neki, de csak a társkeresőt, hogy ott láttak, mondja el mi ez. Elmondása szerint már régóta fent van, ami látszott is de aktív is volt a napokban, amire csak annyit mondott, hogy néha belép mert jönnek e-mailben az értesítések, de 40 pluszos házas nők vannak fent és ők nem érdeklik őt.

Persze elmondta, hogy én fontosabb vagyok mint bármilyen kaland, nem akar elveszíteni stb.

A konkrét megcsalást képtelen voltam felhozni, de erősen utaltam rá. Nyilván én is gáz 7vagyok, mert kutakodtam a telefonjában. Szerinte minden rendben van nálunk, szeret velem lenni, működik a szex, tervez velem... Kértem, hogy mondja el ha BÁRMI problémája van de nem mondott semmit...

Én nagyon szeretem , ha bevallaná a megcsalást képes lennék megbocsájtani neki, hiszen tényleg csak szex volt, semmi kötődés stb...

Gyenge jellem vagyok és önbizalom hiányos, képtelen vagyok elengedni, de fáj a jelenlegi helyzet is. Ha belegondolok, hogy többet nem akidnék vele vagy nem látnám többet akkor teljesen kiborulok. Tudom, hogy ő is ragaszkodik hozzám és valamilyen szinten szeret de nyilván mégsem tisztel eléggé vagy szeret eléggé, hiszen akkor legalább őszinte lett volna...

Más is volt már így? Mi segítene?



2020. máj. 4. 20:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Én kidobnám. Azért nem pattan mellőled, mert a másik csaj még nem mondott igent.
2020. máj. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%

Ha megcsalt akkor NEM SZERET. Ez nem vita tárgya ez így van. Ha szeretsz valakit azt nem csalod meg semmi áron sem. Igazábol a megcsalás a legnagyobb patkányság amit a párja ellen elkövethet egy ember. Szóval én nem is értelek hogy miért nem raktad ki azon nyomban.

Azt mondja szeret meg tervez veled stb. de akkor meg miért csinál veled ilyet? Azért mondja ezeket mert szerintem tudja jól hogy gyenge jellem vagy és könnyű téged ezekkel érzelmileg befolyásolni.

A másik meg ha most elnézed neki hogy megcsal és csak legyintesz rá akkor úgy lesz vele hogy simán megcsalhat téged mert úgyis megússza.

Kérlek ne legyél hiszékeny és csőlátású ha jót akarsz magadnak.

2020. máj. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Ha még nincs gyerek, akkor szakítanék.
2020. máj. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%

"Persze elmondta, hogy én fontosabb vagyok mint bármilyen kaland, nem akar elveszíteni stb."


Legócskább nyálas szöveg.

Ha olyan fontos lennél, akkor tudna uralkodni az ösztönein. Elveszíteni meg azért nem akar, mert betett a fix punci kategóriába.

Én elváltam. Képtelen lettem volna idegen nők váladékai után hozzáérni. Segíteni az fog, ha szépen belenyugszol, hogy másokat is dug melletted. Megváltozni nem fog, mert egy nő nem lesz elég a saját szórakoztatására sosem. Ő ilyen, vagy elfogadod így, vagy lelépsz, bármennyire is fájdalmas. Én nem tudtam volna így élni.

2020. máj. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%

Ő megcsalt, te feltúrtad a telefonját, megtudtad amegcsalást, de így is vele maradtál.

Lenne elég okotok szakítani, de mindketten meg akarjátok őrizni a kapcsolatotokat. Hát akkor maradjatok együtt és kész.

2020. máj. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%

Épp most csinálsz magadból kapcarongyot. Ő belehazudik az arcodba, látványosan szexpartnerkeresőzik melletted, ott fog félremenni ezután is, ahol tud. De te "szereted".


Vagy elfogadod, hogy te vagy az állandó a többiek mellett, vagy kivágod a nyavalyába.

Vagy kinyitjátok a kapcsolatot, és innentől mindent szabad, mindenkinek.

2020. máj. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Mit tegyél? Elsősorban próbáld meg magadba rendezni a dolgokat, tanuld meg magadat elfogadni, értékelni önmagadat, tudatosítsd magadba, hogy te többet érsz annál, mint amit ettől az embertől megkapsz, mert konkrétan téged úgy néz hülyének, ahogy akar. Azt írtad, hogy megbocsátanád neki a megcsalást, ha bevallaná. Egy az, hogy a megcsalással téged megaláz, nem tisztel, kihasznál. A másik meg az, hogy mind szép és jó, ha bevallja, de igazából tök mindegy, mert egy megcsalás után jön a következő és így tovább, aztán ha szerencséd van, akkor a sok megcsalásból, majd az egyikkel fogja magát és szépen elhagy téged. Ha te ennyire tartod magadat, hogy veled ezt megcsinálhatják, mert te engeded, akkor viszont nem ő, hanem te saját magadból csinálsz teljesen hülyét, egy lelki szemetest, akivel bármit meglehet tenni. Sajnos én is benne voltam egy ilyen kapcsolatba, hidd el nem éri meg, de saját magadtól kell rájönni a dolgokra.
2020. máj. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Szexpartnerkeresozz te is. Csaljad te is. Utana o fog utanad futni.N
2020. máj. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
#8 Ha valaki patkány módjára viselkedik az a legrosszabb ha te is lealacsonyodsz az ő primitív ostoba szintjére. Onnantól kezdve ő sem lesz jobb a másiknál, hiába bosszúból csinálja. Inkább emelt fővel ki kell dobni és büszkén távozni a kapcsolatból azzal a tudattal hogy jó döntést hozott és megtartotta az emberségét
2020. máj. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nos, akkor megvan a nő elérhetősége is?

Tényleg szükséges lehet a szembesülés, egy elméleti infó miatt nehéz elszakadni.

A nővel tudsz beszélni?

Kell a MEGTAPASZTALÁS, hogy felülírja a meglévő képedet a kapcsolatotokról.


"néha belép mert jönnek e-mailben az értesítések, de 40 pluszos házas nők vannak fent és ők nem érdeklik őt."

Tehát mások igen.

2020. máj. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!