Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt, de képtelen vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt, de képtelen vagyok elengedni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nos a párom telefonjából megtudtam, hogy megcsalt, és regisztrálva van egy szex alapú tarskeresőre is. Tegnap felhoztam neki, de csak a társkeresőt, hogy ott láttak, mondja el mi ez. Elmondása szerint már régóta fent van, ami látszott is de aktív is volt a napokban, amire csak annyit mondott, hogy néha belép mert jönnek e-mailben az értesítések, de 40 pluszos házas nők vannak fent és ők nem érdeklik őt.

Persze elmondta, hogy én fontosabb vagyok mint bármilyen kaland, nem akar elveszíteni stb.

A konkrét megcsalást képtelen voltam felhozni, de erősen utaltam rá. Nyilván én is gáz 7vagyok, mert kutakodtam a telefonjában. Szerinte minden rendben van nálunk, szeret velem lenni, működik a szex, tervez velem... Kértem, hogy mondja el ha BÁRMI problémája van de nem mondott semmit...

Én nagyon szeretem , ha bevallaná a megcsalást képes lennék megbocsájtani neki, hiszen tényleg csak szex volt, semmi kötődés stb...

Gyenge jellem vagyok és önbizalom hiányos, képtelen vagyok elengedni, de fáj a jelenlegi helyzet is. Ha belegondolok, hogy többet nem akidnék vele vagy nem látnám többet akkor teljesen kiborulok. Tudom, hogy ő is ragaszkodik hozzám és valamilyen szinten szeret de nyilván mégsem tisztel eléggé vagy szeret eléggé, hiszen akkor legalább őszinte lett volna...

Más is volt már így? Mi segítene?



2020. máj. 4. 20:58
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Megvan a nő elérhetősége, egy kollégája amúgy. A nő is kapcsolatban él, 2 gyéreké van 2 paditól, elég zűrös társaság szerintem... Ezért nem is értem.
2020. máj. 5. 08:43
 12/14 anonim ***** válasza:
33%
Én is így voltam mint te,hogy egyszerűen képtelen voltam a szemébe mondani mikor megtudtam,még én éreztem kellemetlenül magam..Én is ragaszkodtam hozzá,valószínű társfüggő is vagyok,de valóban szeretem is...Aztán leültettem a kanapéra a nappaliban,és csak kiszedtem belőle a dolgokat..Mivel egyszeri eset volt,és ő is megbánta,így én megbocsájtottam neki,magam és a gyerekek miatt is.Ez három éve volt,minden rendben azóta is,de nem volt könnyű.Örülök hogy esélyt adtam magunknak,mert a gyerekek biztos megsínylették volna ha szétesik a családunk.Mondjuk az enyém nem szánt szándékkal keresgélt társkeresőn,,az már szerintem elég nagy baj..
2020. máj. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
74%

"Mondjuk az enyém nem szánt szándékkal keresgélt társkeresőn..."

Ja persze, autó alkatrészeket nézegetett, és véletlenül talált oda :D

2020. máj. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
25%
Utolsó,szövegértelmezés. Úgy értettem nem volt egyáltalán semmilyen társkeresőn,te nagyon okos.
2020. máj. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!