Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tudom hülyeség de lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom hülyeség de lehet emögött megcsalás?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben több, elég para jellegű dologgal találkoztam az otthonomban, ami tényleg elég ijesztő azonban mégsem parandormális dolognak tudnám be, nekem ezekre a dolgokra sokkal inkább reális magyarázat kellene amit nem találok, ezért gyanús.

Tudom hogy oltári hülyeség a következő dolgokból hűtlenségre gondolni, de ezért írom ki ide hogy véleményeket kapjak.

A minap észrevettem hogy a hálószobában vam egy ujjnyi átmérőjű lyuk a függönyön és én sem és a párom sem tudja hogy került oda. Párom a férfi egyébként.

Mivel én tényleg nem voltam mégis őrá gyanakszom. Félek hogy esetleg szeretőt tart akit felvisz a közös lakásunkra.

Ő nem szokta nyitogatni az ablakokat, inkább csak én, de en is inkább éjszaka. És csak emlékeznem kéne ha beleakadtam vagy valami.


Korábban eltűnt az egyik testápolóm szőrén-szálán és a mai napig nincs meg.


Plusz még ezen kívüp néha néha észrevesz hogy egy két dolog nem ott van ahol én hagytam.


Tudom hogy nagy hülyeség ez így, de amikor észreveszem/vagy megélem őket tényleg elég para hogy egyszerűen nincs meg semminek a gazdája, minden magától eltűnik, kiszakad, mintha szellemek járkálnának ott, persze én ebben nem hiszek.


És ez a függönyös dolog aggaszt most a legjobban, bár tudom hogy mindenki bolondnak és betegesnek fog titulálni.


Arra gondolok hogy esetleg a közelében szeretkeztek és valahogy, valamelyikük beleakadt a nagy hévben, mert a függöny amúgyis az ágy mellett van.


Ti mit gondoljatok?


2020. máj. 7. 07:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Van esetleg egyeb peldad is? Mert en ezekbol nem gyanakodnek rogton megcsalasra, amennyiben egyebkent a parom viselkedese / a kapcsolat minosege nem ad ra okot.

Testapolo szerintem barhogy eltunhet. Szinte biztos vagyok benne, hogy nekem is tunt mar el igy dolgom, most nem jut eszembe konkret pelda, de fel tudom idezni az erzest, hogy valamit nagyon keresek amirol biztos voltam, hogy ott kell lennie, ahol keresem, de egyszeruen se ott, se mashol nem talalom. Aztan vagy megkerul teljesen veletlenul kesobb, vagy soha tobbet.

Fuggonyon a lyuk -> Keletkezhet ugy, hogy nem veszed eszre. En az alkaromon egyszer egy majdnem oklomnyi mereto zold foltot vettem eszre, mint amikor beutod valahova, pedig sehova nem utottem be tudomasom szerint. Be is lilult kesobb, ahogy kell, aztan elmult, de maig nem tudom, hogy kerult oda🤷🏼‍♀️ Ehhez kepest szerintem egy szakadas a fuggonyon siman meg kevesbe eszreveheto.

Persze ettol meg lehet megcsalas, nyilvan barmikor benne lehet a pakliban, akkor is, ha semmi ra utalo jel nincs, bar furanak tartanam, ha a pasid szeretoje a testapolodat lopkodna.

2020. máj. 7. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

A lakás amúgy az én saját lakásom, ő pedig ott lakik nálam.

És nem nézem annyira gerinctelennek hogy az én lakásomra hozná fel a szeretőjét, tehát ilyen szempontból el is lehetne vetni az egészet.


Viszont ha se ő, se én nem voltunk akkor valahogy csak egy harmadik személy tud eszembe jutni.

2020. máj. 7. 07:37
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Ha ennyire gyanakodsz, akkor szerintem az egyetlen dolog, ami megnyugtathat az, ha megbizonyosodsz róla. Lehet apró mozgásérzékelős, sötétben UV fénnyel működő megfigyelő kamerákat kapni (pl. a Conradnál), amit elrejthetsz alkalmas helyen és minden nap (mondjuk a munkahelyeden) visszanézheted a memóriakártyáról, járt-e valaki az előző nap hálószobátokban.
2020. máj. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Érdekes dolgokat írsz,és általában az embert az ösztöne nem véletlenül riasztja..Mindazonáltal ezek még lehetnek véletlenek is..A függönyt nem mostad ki esetleg? A mosógép és a szárító is képes ilyet csinálni néha..Azért én a helyedben kitennék valami biztos csapdát,amiből egyértelműen kiderül hogy van-e okod a bizalmatlanságra..A párod mikor tud egyedül maradni a pecóban egyébként,és milyen gyakran? Van egyáltalán lehetősége,ideje a megcsalásra?
2020. máj. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. abból is vettem észre, hogy megcsal a párom, hogy használt törölközök kerültek a szennyesbe. Mi nem laktunk együtt, de sokat voltam nála, volt ott szennyesem is, így amikor kinyitottam a szennyestartót akkor láttam, hogy bele-bele került egy új törölköző ami indokolatlan volt. De ő a telefonja és eltűnt óvszerek miatt is lebukott...
2020. máj. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem keress fel egy szakembert.. Orvosi eset vagy. Ezt nem bántó szándékkal írom, jó tanács.
2020. máj. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
#6: Azért nagy különbség van a gyanakvó természet és a kóros tévképzetek között. A leírtakból semmi nem utal arra, hogy a kérdező lelkibeteg lenne. Még aki szentül hisz a szellemekben és paranormális jelenségekben, az sem lelkibeteg.
2020. máj. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
45%

7-es ez már beteges paranoia.

Megcsalásra gyanakodni mert van egy lyuk a függönyön ... Indoklás: a férje nem szokta kinyitni az ablakot, ergo csak szenvedélyes megcsalás közben keletkezhetett a luyk.. Már az is abszurd, hogy mi az, hogy nem szokta kinyitni az ablakot. Honnan veszi, hogy néha nem nyitja ki amikor nincs ott és nem látja?

Eltűnt testápoló.. hogyne áthívja a szeretőjét aki el is lopja az asszony tisztálkodási szettjét. Pont az ő testápolója kellett a nyavalyásnak. Érdemes lenne egy wc papír leltárt is csinálni.

Illetve a legerősebb bizonyíték mind közül: néha nem ott van valami ahova ő tette...

2020. máj. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%
Utolsó,ez egyáltalán nem paranoia..Ezt úgy hívják belső hang,és 99%-ban mindig igazat súg..Meglepődnél hogy hán,elsőre összefüggéstelennek tűnő dolog miatt buktak már le emberek.
2020. máj. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem ne a pasidra gyanakodj, hanem hív egy papot vagy olyasvalakit, aki paranormális jelenségekkel foglalkozik. 👻


Azt ugye sejted, hogy nem életszerű, hogy a megcsalás után a csaj lenyúlja a 300 forintos testápolódat? 🤔

2020. máj. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!