Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti mit gondoltok a megcsalásró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok a megcsalásról? Főleg férfiak!

Figyelt kérdés

Szerintetek mi viszi rá a férfiakat arra, hogy megcsalják a párjukat? Megcsalás után lehet ugyanolyan a kapcsolat, ha esetleg a nő meg is tudja és megbocsájt, vagy titkokban marad? A férfi ugyan úgy érezhet a párja iránt?

Sokat gondolkodtam az utóbbi napokban ilyen dolgokon, ugyanis a környezetemben rengeteg férfi csalja az élettársát, feleségét. A legdurvább számomra, hogy a nő az egy hetes csecsemőt szoptatja a szobában, a másik szobában pedig a férje chatel a szeretőjével.


Kedves Férfiak kérlek írjátok le a ti szemszögetekből, hogy mégis mi visz rá titeket arra hogy félre járjatok? (Persze aki megteszi) milyen a lelkiismeretetek utána? És érdekel még hogy a nővel akivel félre léptek, róla mi a véleményetek?


Köszönöm a válaszokat! Köszönöm ha őszinte és hosszú választ írsz nekem.


22 éves nő



2020. máj. 1. 15:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem a megcsalasok okai (es igen tobb van) mindket nem reszerol ugyanazok szoktak lenni.
2020. máj. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
26%
A legtöbb esetben nem megy el a dolog megcsalásig, csak munkahelyi flört szintjéig. Kolléganőmmel 12 órában egymás mellett végeztünk egy bizonyos munkakört. Kb mindenről lehetett vele beszélni, de ezek csak szavak.
2020. máj. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Én konkrét megcsalásra gondolok :)
2020. máj. 1. 15:58
 4/16 anonim ***** válasza:
42%
Szia!! 22 éves vagy a te korodban volt egy "megcsalós" élményem. Biztos le leszek pontozva,de 20-24éves koromban jártam egy lánnyal. Nem mondom hogy megcsaltam,de valahol igen. 1. Eset 1év után jött nekem egy nyári kaland. Vele voltam 1 hónapot de akivel voltam visszhódított és nagyon jót tett a kapcsolatunknak. Vele kapcsolatunk legjobb szeretkezése szintén ilyen félrenézős szituáció miatti visszahódítás volt. Ergo amikor azt hiszed otthon szar a helyzet, kinézel kipróbálsz mást és rájössz otthon jobb a megszokott.
2020. máj. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
58%

és milyen konkrét megcsalásra gondolsz? "A legdurvább számomra, hogy a nő az egy hetes csecsemőt szoptatja a szobában, a másik szobában pedig a férje chatel a szeretőjével."

Te csetelésről írsz és ez számodra a legdurvább. Nekem az lenne, ha fütyit betenné a nuniba. Vagy a nunit, a fütyire.

Ne legyél fottyos! Rendesen fogalmazd meg, hogy mit értesz megcsalás alatt! :)

2020. máj. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%

Egy párkapcsolat fentartásához 2 ÉRTELMES ember kell.Ha ez nincs meg,akkor hosszutávon nem lesz a kapcsolat felhőtlen.


Én 30 éves vagyok és a kérdésedre azt tudom mondani,hogy ha a szerszámunk feláll ,akkor sajnos az ész megáll.

Csunya dolgo ez,de minden egészséges pasi igy van ezzel.Voltam szerelmes több évig egy lányba és sosem csaltam meg.Szerettem őt,de nem csak rámondom mint ahogy manapság ez divat.Én komolyan szerettem.De mikor nyárona lányok felveszik a mini farmerokat azt hittem,hogy megbolondulok.Ez kicsit olyan mint ha te nőként sétálsz a plázában és mindendhol táskák,cipők és ékszerek lennének a kirakatokban.Persze pénzed is lenne rá,de nemet kell mondanod.

Rengetegszer haragudttam magamra,hogy van egy szep és okos barátnőm és még is már más lányok pörögtek az agyamban,még ha nem is akartam...


Ha egy kapcsolatban minden jól megy és ha mind a két fél értelmes,akkor ott nincs félre lépés.Ha hónapokig,évekig konfliktus van és a tuzet nem tartják meg egymásban ,akkor kihul az egész és vége..De én most a felnőtt világról irok neked.


Az hogy a faluba juliska beül józsihoz,mert vett hitelre béjemvét és a szalagmunkás sanyika meg egyedul marad sirva a sarokba az más eset.


Ahogy többet élsz és hallasz ebben a világban tapasztalni fog,hogy szinte mindenre van példa 2020-ban is..

2020. máj. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
24%
Nègy ève csalom a felesegem, mert igy mindenkinek jobb.
2020. máj. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ezt egy példának mondtam, mert egy újdonsült apuka létére is nőzik. Nem csak írogat, hanem szexel egy másik nővel. Pedig van egy szép családja. Lehet nem érthetően fogalmaztam. Köszi mindenkinek a válaszokat.
2020. máj. 1. 17:18
 9/16 anonim ***** válasza:
50%

No vagyok. 10 ev utan azert tudtam mellette maradni, mert megcsaltam.

Nem akarok vitazni. Ha nem tehettem volna meg, elhagyom. Pedig nemcsak o pusztult volna bele, hanem en is. A megcsalas jot tett.

2020. máj. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
79%

Én azt gondolom, hogy egy numera nem ér annyit, hogy elveszítsem miatta, amim van. Még egy nagyon fullos numera sem, de arra sosincs garancia, hogy tényleg jó is lesz. Nem léptem sosem félre több mint 10 év alatt, és nem is fogok, mert szeretem a feleségemet és a gyerekeinket, egy reszelés miatt én biztos nem kockázatom meg, hogy elveszítsem őket. Kísértés mindenkinek van az életében neha, a hűség egy döntés, nem adottság.

31F

2020. máj. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!