Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti mit gondoltok a megcsalásró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok a megcsalásról? Főleg férfiak!

Figyelt kérdés

Szerintetek mi viszi rá a férfiakat arra, hogy megcsalják a párjukat? Megcsalás után lehet ugyanolyan a kapcsolat, ha esetleg a nő meg is tudja és megbocsájt, vagy titkokban marad? A férfi ugyan úgy érezhet a párja iránt?

Sokat gondolkodtam az utóbbi napokban ilyen dolgokon, ugyanis a környezetemben rengeteg férfi csalja az élettársát, feleségét. A legdurvább számomra, hogy a nő az egy hetes csecsemőt szoptatja a szobában, a másik szobában pedig a férje chatel a szeretőjével.


Kedves Férfiak kérlek írjátok le a ti szemszögetekből, hogy mégis mi visz rá titeket arra hogy félre járjatok? (Persze aki megteszi) milyen a lelkiismeretetek utána? És érdekel még hogy a nővel akivel félre léptek, róla mi a véleményetek?


Köszönöm a válaszokat! Köszönöm ha őszinte és hosszú választ írsz nekem.


22 éves nő



2020. máj. 1. 15:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Akik irjak h 2-3 evig tarto megcsalast meg lehet-e bocsatani, azok az emberek tenyleg evekig nem vettèk eszre hogy baj van a kapcsolatukban?
2020. máj. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
66%
Én is így érzem, ahogy az utolsó. Ha a szeretőm nincs, akkor valószínű szépen lassan teljesen elhal a kapcsolatunk. Mivel ő lett, ezért folyamatosan próbáltam a lelkiismeret-furdalásomat otthoni kedveskedésekkel, törődéssel, több odafigyeléssel kompenzálni, illetve arra is rájöttem, hogy mi hiányzott igazán otthon. Szép lassan az történt, hogy otthon egyre jobb lett a helyzet, a szeretőmmel pedig ezzel párhuzamosan lassan elengedtük egymás kezét. Azóta is volt "fellángolás" más iránt, de egyszer sem éreztem úgy, hogy igényem lenne arra, hogy ezt tovább görgessük egy esetleges viszonnyá.
2020. máj. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Minden eset más.Az én szemszögemből ami kiváltotta,az otthoni teljes szeretethiány,semmibevétel,lenézettség,követelözés,csak a pénzt adjam,semmibe beleszólás.Még a vacsorát is sajnálják.Aztán jön valaki,aki odavan ertem,szeret,odafigyel,mellettem áll...Nincs lelkiismeret furdalásom..
2020. máj. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ja,lemaradt hogy félre is lépett...
2020. máj. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Szerintem a megcsalás témakörében igazából nem lehet okosat mondani. Ahányan vagyunk, annyiképpen vélekedünk és éljük meg. Korábban maximálisan elítéltem, de senkinek az életébe nem látunk bele és bizony barátaim, ismerőseim és netes beszélgetőpartnereim, no meg a saját életemben is akadnak, akadtak olyan helyzetek, amikor ha nem is létjogosultsága van, de érthető a történet.

Legyünk őszinték, egy kicsit álszent ék is az emberek ebben a kérdéskörben.

45F

2020. máj. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én még nem csaltam meg a barátnőm, de valami nem az igazi. És most kezdődik a felsorolás. Nekünk férfiaknak is kell éreznünk hogy fontosak vagyunk hogy kívánnak hogy akarnak nem csak szexuális téren de úgy is. Mi példálul fiatal létünkre alig szexelünk és már elérte hogy amikor próbálkozok szinte lelkiismeretfurdalással tegyem, mert hogy nekem mindig csak azon jár az eszem. Igen azon, mert 2 hónap alatt egyszer volt valami. Egy normális férfi meg akar adni mindent, meg is ad amit tud, de nincs értékelve, viszonozva testileg lelkileg, kedves szavakkal, tettekkel, nekünk is ugyanaz kell mint a nőknek csak a mértékek mások.
2020. máj. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!