Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek még, hogy a feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek még, hogy a feleségem képes legyen megbocsátani?

Figyelt kérdés
Megcsaltam őt, kiderült. Majdnem 1 évig voltam együtt egy kolléganőmmel, szerencsére az időtartamnem derült ki, a feleségem csak 1 hónapról tud. Bár tett célzásokat, hogy tudja, meddig voltunk együtt. Megbántam, amit tettem. Szeretném helyrehozni. Szinte mindig otthon vagyok, odafigyelek rá és a gyerekekre is. Nem kerestem a másik lányt több, mint 2 hónapja. A gyerekekkel is foglalkozok, főzök otthon. Szeretném helyrehozni és a feleségem is, de azt mondja, minden nap eszébe jut, hogy becsaptam, hazudtam neki. Hogyan tehetném jóvá? Mivel bizonyítsam, hogy szeretem? Mit mondjak, hogy el tudja felejteni? Tényleg hülye voltam, a legkisebb gyerek csak 1 éves, a születése előtt már együtt voltam a másik lánnyal, de őszintén szeretném, ha meg tudna bocsájtani.
2020. ápr. 14. 00:29
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
82%
Nálam a megcsalás a bizalom elvesztése. Innentől fogva nincs értelme kapcsolatról beszélni.
2020. máj. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
Nem mondom, hogy nincs bocsánat, de ahhoz új alapok szükségesek... Te meg még most is hazudsz... Ha kiderül az 1 év, és nem tőled fogja megtudni, lapát lesz...
2020. júl. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
Hogy lehet valaki ennyire gerinctelen féreg, hogy megcsalja a párját? Ezt sosem értettem. Ha mással akarsz lenni oké, de akkor lépj ki előbb a kapcsolatból. Ilyenkor azért örülök, hogy szingli vagyok, mert ami ma a kapcsolatokban megy, az a Való Világ szinten is komédia. Érzemi intelligenciában van még mit fejlődni.
2020. júl. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
És nem...te ezt a nőt nem szereted, csak a punci kell.
2020. júl. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
Mi lett azóta?
2022. dec. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
Mizu kerdezo?
2022. dec. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!