Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek még, hogy a feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek még, hogy a feleségem képes legyen megbocsátani?

Figyelt kérdés
Megcsaltam őt, kiderült. Majdnem 1 évig voltam együtt egy kolléganőmmel, szerencsére az időtartamnem derült ki, a feleségem csak 1 hónapról tud. Bár tett célzásokat, hogy tudja, meddig voltunk együtt. Megbántam, amit tettem. Szeretném helyrehozni. Szinte mindig otthon vagyok, odafigyelek rá és a gyerekekre is. Nem kerestem a másik lányt több, mint 2 hónapja. A gyerekekkel is foglalkozok, főzök otthon. Szeretném helyrehozni és a feleségem is, de azt mondja, minden nap eszébe jut, hogy becsaptam, hazudtam neki. Hogyan tehetném jóvá? Mivel bizonyítsam, hogy szeretem? Mit mondjak, hogy el tudja felejteni? Tényleg hülye voltam, a legkisebb gyerek csak 1 éves, a születése előtt már együtt voltam a másik lánnyal, de őszintén szeretném, ha meg tudna bocsájtani.
2020. ápr. 14. 00:29
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:
Már tudom, hogy hibáztam. Kérlek ne ezt írjátok. Hanem azt, hogy most mit tegyek. Ugy éreztem, hogy nem törődik velem, állandóan fáradt volt. Amikor a szüleim is itt voltak, folyton mondta, hogy fáradt. A szeretőm pedig állandóan azt hangoztatta, hogy másnak is van 3 gyereke, más is volt már terhes mégsem ilyen fáradt. Hazamentem, mindig fáradtan várt. Nem gondoltam bele, hogy mennyire nehéz neki. Mindent egyedül csinált. Megbántam, bocsánatot kértem, de nem elég neki. Kérte, hogy mondjak fel a munkahelyemen, ezt is megtettem. Hülye voltam, hogy nem rögtön mondtam fel, hanem a sokadikra, amikor kiderült, hogy még mindig beszélünk egymással a másik lánnyal. De akkor már szakítottunk. Nem is értem, miért írtam neki. Talán a hangulat miatt. Mit tegyek most?
2020. ápr. 14. 06:57
 12/46 A kérdező kommentje:
Igazából most döbbentem rá, hogy nem tudok a járvány miatt munkát keresni, hogy mennyi feladat van otthon. És mellette otthonról dolgozik, 8 órában. Mondtam is neki, hogy hogyan csinálta ezt évekig egyedül? Tényleg próbálkozok, a takarítást is átvettem. Régebben hetente többször nem aludtam otthon, ilyen most nincs. Én tényleg azt hittem, hogy csak mondja, hogy fáradt. Nem hittem neki. Nagyon igyekszek, nem akarom őt elveszíteni.
2020. ápr. 14. 07:05
 13/46 anonim ***** válasza:
91%
Komolyan mondom, megy fel a vérnyomásom ahogy olvasom a válaszaid... Te tényleg egy féreg vagy, a nőddel együtt. A nőcskéd kedves beszólásából arra következtetek, hogy 3 gyereketek van? 3 gyerek, a legkisebb 1 éves, mellettük otthonról dolgozik 8 órában, és te azt hitted, hogy csak mondta, hogy fáradt? Volt olyan, hogy még estére se mentél haza? A feleségednek már rég ki kellett volna dobni, mert egy forintot nem érsz, se mint apa, se mint férj.
2020. ápr. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
93%
Ritka egy mocsok vagy
2020. ápr. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
91%

Már egész két hónapja nem nőztél? Az igen, gratulálok.


Két hónap alatt ezt még nem fogod jóvá tenni. Beszélgessetek rengeteget, éreztesd vele, hogy becsülöd, tiszteled, és idővel, sok-sok idővel talán változik a hozzáállása. De nem két hónap alatt. Bár ha kis esze is van, akkor nem fog, eddig is évekig mindent egyedül csinált, ezek szerint, szóval nem lenne hatalmas törés az életében, ha végül kidobna.

Esetleg párterápia, hátha külső szemlélő tud hasznos, személyre szabott tanáccsal szolgálni.

2020. ápr. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
88%
Amiatt nem érzed magad rosszul hogy még mindig hazudsz?
2020. ápr. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
94%
Egy évig nem bántad és most bánod mi? Ugyanmár!!! Csak összecsináltad magad, hogy elvesztessz egy biztos pontot az életedből és nyavajogsz. LEgalább lennél férfi és vállalnád a következményeket.
2020. ápr. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
92%
Én egy dolgot látok: van egy nagyszerű feleséged, aki valószínű azért nem dobott, mert jobban szereti a gyerekeit saját magánál és nem akarja a családot megbontani, hogy megtudják, milyen apjuk van. Illetve egy sz*ralakot (TE), akinek semmi sem szent. Ha egy kicsit is szeretnéd a gyerekeid őszintén, nem csináltad volna egy éven át!
2020. ápr. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
95%

Nem tudsz mit tenni, egy ilyen dolgot nem lehet elfelejteni.

Ha van benned emberség akkor elhagyod hogy mással boldog lehessen.

F37

2020. ápr. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
94%
Váljatok el.
2020. ápr. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!