Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek még, hogy a feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek még, hogy a feleségem képes legyen megbocsátani?

Figyelt kérdés
Megcsaltam őt, kiderült. Majdnem 1 évig voltam együtt egy kolléganőmmel, szerencsére az időtartamnem derült ki, a feleségem csak 1 hónapról tud. Bár tett célzásokat, hogy tudja, meddig voltunk együtt. Megbántam, amit tettem. Szeretném helyrehozni. Szinte mindig otthon vagyok, odafigyelek rá és a gyerekekre is. Nem kerestem a másik lányt több, mint 2 hónapja. A gyerekekkel is foglalkozok, főzök otthon. Szeretném helyrehozni és a feleségem is, de azt mondja, minden nap eszébe jut, hogy becsaptam, hazudtam neki. Hogyan tehetném jóvá? Mivel bizonyítsam, hogy szeretem? Mit mondjak, hogy el tudja felejteni? Tényleg hülye voltam, a legkisebb gyerek csak 1 éves, a születése előtt már együtt voltam a másik lánnyal, de őszintén szeretném, ha meg tudna bocsájtani.
2020. ápr. 14. 00:29
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
95%

Még mindig hazudsz neki és közben őt hibáztatod, amiért nem "tud" neked megbocsátani, nem "tudja" elfelejteni, amit tettél.

Nagyon helyes. Pontosan tudja szegény, hogy az új munkahelyeden majd kezded elölről, hogy is mondtad, "a hangulat miatt".

Azt elhiszem, hogy őszintén szeretnéd, ha meg tudna bocsátani. Így biztosíthatná a kényelmes kis hátteredet a további csajozáshoz.

Jobb lenne neki, ha elválnátok.

2020. ápr. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem viszed a lóvét remélem kib€sz a francba,mert mást nem érdemelsz.Megbocsájtani soha nem fog,csak a pénz és a 3 gyerek miatt tűr meg,utána repülni fogsz.
2020. ápr. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
93%
3 gyerek után majd fizetheted a gyerektartást,nyilván viszi a házat meg mindent...te meg annyira nem leszel ám kapós ezek után🤣
2020. ápr. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
94%

Zseniális! Szóval azért csaltad meg, mert fáradt volt, mert mindent egyedül kellett csinálnia? Ez igen, komolyan sajnálom, hogy egy ilyen féreggel vállalt gyereket, aki az alapokat se teszi meg, ám megcsalni és hazudni azt tud.


Hagyd el, hadd találjon egy férfit gerinccel.

2020. ápr. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy a pénz miatt van velem. Abban is hibáztam. Mindenben, amiben lehetett. Sőt, amikor kiderült a megcsalás, itt voltak a szüleim, előttük is védtem magam és olyanokat mondtam, amit nem kellett volna. Utólag már látom, hogy mit tettem. Kérlek, ne azt írjátok, hogy milyen vagyok. Rájöttem. Hogyan tegyem jóvá? Szinte minden éjszaka sír. Azt hiszi, hogy nem látom. Nappal úgy tesz, mintha minden rendben lenne.
2020. ápr. 14. 11:46
 26/46 anonim ***** válasza:
100%
Apámnak 4-5 évébe telt, mire anyám úgy ahogy meg tudott neki bocsátani. De soha többet nem érzett iránta semmit a sajnálaton kívül. Azért ezt biztos nem egyszerű elviselni.
2020. ápr. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
93%

Váljatok el, fizesd a gyerektartást, de minden más módon takarodj el az életéből.

Én is sírnék, ha egy féreg mellett kéne élnem a napjaimat, aki még most sem érti, hogy a puszta jelenléte káros.

Ha én lennék a nő, azt szeretném, hogy menj el. Menj el, fuss el a szeretődhöz és engedd, hogy lezárjam a közös fejezetünket az életemben.

2020. ápr. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
94%
Elb€sztad az életét.Szerinted??? Nem miattad sír ,hanem azért hogy ilyen “hülye” volt.Hagyd hogy találjon magának egy normális pasit.Mi bajod volt vele amúgy?Külsőre milyen?
2020. ápr. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
94%

"Vesénrugdostam álmában, mert rossz kedvem volt, unatkoztam, és tetszett, ahogy visszapattan róla a lábam. Nem gondoltam, hogy baj lehet belőle. Mikor felébredt és kiabált, megijedtem és abbahagytam, bocsánatot is kértem, már csak kicsit piszkálgattam a lábujjaimmal. Most kórházban van és haragszik rám. Szomorú vagyok, és nagyon fáj a lábam a rugdosástól. Mit tegyek, hogy megbocsásson és hazajöjjön vacsorát csinálni?"


Ez vagy te.


A fent adott tanácsokon túl még azt javasolnám - az előrelátásod, felelősségérzeted és empátiád elképesztő hiányosságaira való tekintettel - hogy vizsgáltasd ki magad, nem szenvedsz-e valamilyen diagnosztizálható személyiségzavarban.

2020. ápr. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 A kérdező kommentje:
Külsőre? Az utolsó 3 évben nagyon lefogyott. Előtte jól nézett ki. Nem csúnya. Átlagos. Nem sminkeli magát, de néha jó lenne. Tényleg tudom, hogy hibáztam. Ne ezt írjátok. Hogyan lehet ezt jóvátenni?
2020. ápr. 14. 19:47
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!