Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek még, hogy a feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek még, hogy a feleségem képes legyen megbocsátani?

Figyelt kérdés
Megcsaltam őt, kiderült. Majdnem 1 évig voltam együtt egy kolléganőmmel, szerencsére az időtartamnem derült ki, a feleségem csak 1 hónapról tud. Bár tett célzásokat, hogy tudja, meddig voltunk együtt. Megbántam, amit tettem. Szeretném helyrehozni. Szinte mindig otthon vagyok, odafigyelek rá és a gyerekekre is. Nem kerestem a másik lányt több, mint 2 hónapja. A gyerekekkel is foglalkozok, főzök otthon. Szeretném helyrehozni és a feleségem is, de azt mondja, minden nap eszébe jut, hogy becsaptam, hazudtam neki. Hogyan tehetném jóvá? Mivel bizonyítsam, hogy szeretem? Mit mondjak, hogy el tudja felejteni? Tényleg hülye voltam, a legkisebb gyerek csak 1 éves, a születése előtt már együtt voltam a másik lánnyal, de őszintén szeretném, ha meg tudna bocsájtani.
2020. ápr. 14. 00:29
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
93%
Vannak dolgok, amit már nem lehet jóvá tenni. Ez pont az a dolog.
2020. ápr. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
94%

Na jó, félreteszek mindent, és adok inkább egy világos választ:


Nincs orvosság, csak tüneti kezelés van, és vársz. Elmondasz mindent (a teljes igazat. Úgyis érzi, hogy hazudsz, az meg nem segít, csak meghosszabbítja a szenvedését. És amíg hazudsz, az NEM jóvátétel), válaszolsz a kérdésekre, őszintén beszélsz bármiről amiről akarja, és úgy általában véve is minden téren olyan férjként viselkedsz, amilyet akar, és amilyet megérdemel(t volna). Ezzel nem rontod tovább a helyzetet, remélhetőleg valamelyest visszaadja az önbecsülését hogy végre emberszámba veszed, de a végkimenetelre nincs érdemi hatással. A döntését fogadd el. Ennyit tudsz tenni.

2020. ápr. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
92%
Úgyis újra meg fogod csalni... Ne bolondítsd még tovább -.-
2020. ápr. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
92%

1: ritka egy féreg vagy

2: sehogy nem tudod jóvá tenni, ő mindent beleadott, te pedig egy ilyen fizikailag és lelkileg is megerőltető helyzetben még a szívet is kitépted.

3: imádkozz mindenhez, ami neked szent, hogy a fájdalma ne csapjon át gyűlöletbe.


Soha nem fog neked megbocsátani és az első, max a második adandó alkalommal, amikor lehetősége lesz, el fog hagyni téged és viszi a gyerekeket is.


A megcsaltak sokszor nem beszélnek az érzéseikről a megcsalóval. Fájdalmasan, többnyire egyedül gyászolják el a kapcsolatukat, elsiratják az “örök hűségbe vetett hitet”. Igen, sokszor este sírdogálják ki magukat, mert akkor csendesedik el a világ és felszínre kerülnek az ez érzések. Fogalmad sincs, hogy milyen helyrehozhatatlan hülyeséget csináltál.

2020. ápr. 15. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
88%

Ha valóban együtt akarsz vele lenni, akkor 1000%-san kell magad odatenni. Azt kell látnod, hogy amit csináltál nem egy egyszeri kis botlás volt. A családod előtt is leszerepeltél, mint ember, a gyerekeid előtt, mint apa, és a feleséged előtt mint férj. Ha a feleséged valóban sejti, hogy meddig tartott a viszonyod, akkor imádkozz, hogy ne tegye ki a szűrödet. Azt mondod sír éjszaka, csodálkozol? Belegondolt, hogy az az ember akinek ő szült 3 gyereket, mellette háztartást vezetett, dolgozott, téged kiszolgált, az az ember akkor hagyta őt cserben amikor a legnagyobb szüksége lett volna rá.

A szeretőd azt állította, hogy más is volt már terhes stb. stb, a szeretődnek hány gyereke van? Tippelhetek? Egy se. Nyílván könnyen beszél, és nyílván ő sose volt fáradt.

Ha együtt maradtok készülj fel a legrosszabra: a feleséged sose fog hinni neked, azt se, amit kérdezel. Nem fog megbízni benned, bármit mondasz/teszel nem fog a bizalom helyre állni. Valószínüleg úgy fogja a további életét tervezni, hogy egy percig se legyen rád utalva, mert tudja rád nem lehet számítani. Lehet, hogy a gyerekek előtt vissza fogja magát fogni és nem fog veszekedni, de arra készülj fel, hogy a bomba robbanni fog és akkor nem fogja majd magát vissza. El fog jönni ez a pillanat. Ja és a hangulatról panaszkodtál. Az nem lesz jó, még jó sokáig. És arra is számíts, hogy intimitás sem lesz. És a megbocsátási folyamat nem 1-2 hét vagy hónap lesz. Valószínüleg évek telnek majd el.

Az amit most csinálsz, ez lett volna az alap. Ezért nem jár dícséret, nem lesz megveregetve a vállad, milyen jó férj vagy.

Tedd a szívedre a kezed, és legalább magadhoz légy őszinte. Meg tudod ezt csinálni? Képes vagy ezzel szembe nézni? Éveken keresztül? Mert ha nem, akkor most szállj ki az életükből. A leírásodból az derült ki, hogy eddig sem vetted ki a részed a családi életből, bebizonyosodott, hogy a feleségenek nincs szüksége rád, egyedül is megállja a helyét.

Gondolkodj el ezen.

2020. ápr. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
91%

Az ilyenek miért léteznek, mint te?

Se nem férfi, se nem férj, se nem apa vagy. Csak egy senki. Azt sem érdemled meg, hogy majd a gyerekeid pelenkázzanak téged öregen. A családodat szúrtad hátba, nem csak a feleséged. Nem érdemelsz te semmit.

2020. ápr. 20. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem soha. Kívülállóknak lehet láttatni hogy egyben van a család, de ez már elúszott.
2020. máj. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:

Türelemmel, Kispajtás. Te helyre akarnak állítani a családot, ideje.

De mit akar ő?

Voltam ilyen helyzetben, jó fél évig tartott míg az eldőlt, hogy fogunk energiát fektetni a házasságunk újraépítése.

A sütés-főzés nem tartozik ide, az sem, hogy foglalkozol a gyerekiddel.

2020. máj. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
85%
Őszinte leszek veled, én soha nem bocsátanék meg neked és remélem, hogy ő sem fog. A gyereket nagyon sajnálom, miért vállaltátok be egy ilyen kapcsolatba? Egy ilyen ballépést nem lehet jóvá tenni soha.
2020. máj. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
100%
Üljetek le beszélni. Őszintén. Akar ő Téged? Vagy csak a 3 gyerek apját látja már benned, azért nem hajít ki? Ha jól látom, ő nagyon is jól elboldogult egyedül, az igaz, hogy - jogosan - nagyon fáradt volt. Beszéljétek meg, hogy ki mit akar, hogyan, és ahhoz tartsátok magatokat.
2020. máj. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!