Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek még, hogy a feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek még, hogy a feleségem képes legyen megbocsátani?

Figyelt kérdés
Megcsaltam őt, kiderült. Majdnem 1 évig voltam együtt egy kolléganőmmel, szerencsére az időtartamnem derült ki, a feleségem csak 1 hónapról tud. Bár tett célzásokat, hogy tudja, meddig voltunk együtt. Megbántam, amit tettem. Szeretném helyrehozni. Szinte mindig otthon vagyok, odafigyelek rá és a gyerekekre is. Nem kerestem a másik lányt több, mint 2 hónapja. A gyerekekkel is foglalkozok, főzök otthon. Szeretném helyrehozni és a feleségem is, de azt mondja, minden nap eszébe jut, hogy becsaptam, hazudtam neki. Hogyan tehetném jóvá? Mivel bizonyítsam, hogy szeretem? Mit mondjak, hogy el tudja felejteni? Tényleg hülye voltam, a legkisebb gyerek csak 1 éves, a születése előtt már együtt voltam a másik lánnyal, de őszintén szeretném, ha meg tudna bocsájtani.
2020. ápr. 14. 00:29
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
94%
Nem az a kérdés, hogy meg tud -e bocsátani, hanem hogy el tudja -e felejteni. Jóvá tenni nem tudod, ha a feleséged helyre akarja hozni, az már fél siker. Azon kellene elgondolkoznod, hogy miért tetted, és az okát megszüntetni!
2020. ápr. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
89%
Semmit. Takarodj el a pokolba, hogy ne is lásson többet. Van, amit nem lehet megbocsátani. Akkor kellett volna erre gondolni, mikor másban járt a farkad.
2020. ápr. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
91%
Te nem szereted a feleségedet annyira amennyire egy házasság megkívánja
2020. ápr. 14. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
90%
Nem veszed észre, hogy egy szégyentelen aljadék féreg vagy? Még utólag is hazudsz neki az időtartamról, hogy mentsd azt a szánalmas redvás fąszod... Bocsásson meg a halál neked.
2020. ápr. 14. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
88%

1. Ha szeretted volna a feleséged, nem csaltad volna meg, pláne nem így.

2. Hiába foglalkozol a gyerekekkel, főzöl (ez amúgy alapvető lenne), ha még most is hazudsz neki.

3. Komolyan az számít nálad teljesítménynek, hogy két hónapot kibírsz a szeretőd nélkül? Le a kalappal.

4. Nem fog se megbocsátani, se elfelejteni, és nagyon helyesen teszi, mert nem érdemled meg egyiket se.

5. Gondolkodni kellett volna, nem most próbálni menteni a menthetőt, mert ezt egy évvel ezelőtt elrontottad.

6. Azzal teheted a legjobbat, ha szétmentek, hadd találjon maga mellé egy értelmes és hűséges férfit, akiben megbízhat, ugyanis te az utolsó alak vagy, aki mellett egy kicsit is normális nő élne, pláne gyereket nevelne.

2020. ápr. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
94%

Egy egész évig bizonyítottad, mennyire szereted.


" A gyerekekkel is foglalkozok, főzök otthon"

Ez nem extra, ez a minimum.

2020. ápr. 14. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
94%
Semmit,esetleg úgy ha ő is megcsalna.Akkor 1-1.
2020. ápr. 14. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
94%
"szerencsére az időtartamról nem tud" Te egy évig voltál egy másik nővel, ő egy hónapról tud. Ha nem tiszteled meg őszinteséggel, ne is várd hogy megbocsásson. És a főzéssel meg a házimunkával, a gyerekekkel való foglalkozással nem hozod helyre, ennek alap dolgoknak kellene lennie amúgy is.
2020. ápr. 14. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 Rockarc ***** válasza:
97%

Az igen! Sikerult jo par eletet elcseszned. Mit is tanultal belole? Semmit! Meg mindig hazudsz neki. O meg lathatoan tisztaban is van vele, ha celozgat ra. Vagy kapott egy fulest, vagy mar korabban is voltak jelek, amikrol te nem is tudsz, neki meg nem voltak valaszai a furcsasagokra, de a lebukasssal helyere kerultek a kirako darabjai. A lelke melyen tudja az igazsagot, de meg maga elott is letagadja. Ne felj, nem sokaig fog ez menni, elobb utobb robbanni fog.


A masodik eselyek nem szoktak osszejonni, csak alig par %-ban. Tudod miert? Mert nem tud elni vele a megcsalo fel. Ugy kezdodne, hogy bevallod az egeszet. Hogy utan ferfikent tud viselni a kovetkezmenyeket. Te mar dontottel egy evvel ezelott, hogy mit akarsz tenni, most ezzel odaadod neki a labdat es o is donteni fog, neked nem lesz befolyasod ra.


Mindenre oszinten valaszolsz, amit tudni akar. Na is itt mar meg is bukik a masodik esely, mert nem tartod alkalmasnak ra, hogy odaadd a dontes jogat neki a tettedrol. Nem engeded, hogy ugy donthessen, hogy nem ker beloled soha az eletben. Ezert tagadsz, ferditesz, csusztatsz. O pedig tudja, hogy nem bizhat benned, mostmar soha. En is azt gondolom, hogy az a legjobb, ha kilepsz az eletebol es annak fozocskezel, aki meg kivancsi rad.


44F

2020. ápr. 14. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
94%
erre mondják, h "már mindegy".
2020. ápr. 14. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!