Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek megcsalt a szaxtar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsalt a szaxtarskereson?

Figyelt kérdés

Az tunt fel eleinte, h alig akar szexelni, mindig volt kifogasa. Ha szexeltunk is 10perc volt.

A nyaralasunkkor megint ugyanez volt, nem akart semmit. Amikor elaludt beleuntam megneztem a teelfonjat. Tele volt olyan nok kepernyofotovival amiket ismer. Mind furdoruhak kep volt a facebookrol lementve. Utana megneztem az elozmenyeit, itt pedig a rosszlanyok.hu, millio lanyra rakeresett.

Azonnal kerdore vontam. A kepekre azt mondta h a haverokkal kuldozgetik egymasnak.

A rosszlanyok.hu pddig csak h keresett valakit, csak ugy.

Eltelt 2 honap es elvitte egy nap az apjat haza. Kb 60 kmre lakik tolunk.

Este megcsorgette egy szam. De csak csorgetes volt.

Láttam a szamot, ereztem h ez jelent valamit, azonnal megjegyeztem.

Rakerdeztem h ez ki volt, erre mondta h o csinalja a karacsonyi ajandekom, felejtsem el.

Beirtam a googleba a szamot es azonnal kidobta h szexpartnerkereso.

Pont oda valosi, ahol az apja lakik. Kiakadtam, bogtem. Konyorgott h higyjek neki, csak a haverja legenybucsijara akartak egy not hivni es azert kereste. Aznap tenyleg hivta de nem vette fel a telefont ez a no.

Visszahivttam vele, elmondta neki a parom h legenybucsura szeretne h jojjon. De ez ennyibe is maradt.

Szerettem volna h a hivaslistajat lekeri a szolgaltatojatol, de nem tette meg.

Nem hagyott nyugodni, felhivtam a not, igaz ket honapra ra. Allitolag abban az idoszakban, amikor a parom kereste videken tartozkodott.

Egyaltalan em bizom a paromban. 0 a bizalom.

Telefonja mindig rezgon. Viszi magaval wcre is.

Volt h a napokban is beleneztem amig o aludt, de mostmar nyilvan kitorli ha olyat csinál.

Nem tudok neki hinni.

A szex heti 1x van koztunk, az is ugy h kinlodas. Max 10perc es mar el sem elvez.

Szerintetek? Meloba nem csalhat meg, mindig idobe jon, megy.

Elottem csak alkalmi nojei voltak.

Mi 3 eve vagyunk egyutt.

Biztos ramunt. Mondtam mar neki, de allitja h nem.

Napi tobbszor is mondja h szeret. De hiaba, nem hiszek neki semmiben sem.

Mit tegyek? Szerintetek igazat mondott, v csal?


2020. márc. 8. 14:20
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Szinte biztos, hogy megcsal. De a legnagyobb gerinctelenség az, hogy emellett továbbra is áltat, titkolózik, hazudozik.

F

2020. márc. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Persze, hogy megcsal.
2020. márc. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Ne egyértelmű?
2020. márc. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az a kérdés, hogy te életed végéig így képzeled ezt el? Nulla bizalom, pocsék szex, kutakodás? Szerinted ez egy jó kapcsolat, amiben érdemes maradni?
2020. márc. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem. Miert nem tud oszinte lenni? Annyiszor megkertem mar h mondja el a problemajat, ha nem tudjuk megoldani szepen csendben osszepakolok es elmegyek.

Neki miert jo ez igy?

Nem vagyok boldog. De gyenge vagyok kilepni a kapcsolatbol. Megolne a fajdalom. Az h arra gondolok massal fekszik le. Bar lehet igyis... :(

2020. márc. 8. 15:39
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha vele maradsz, évekig így fogsz szenvedni.

Ha elhagyod, pár hét alatt kihevered, és boldog leszel.

Melyik jobb?

2020. márc. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
92%

Hülyének vagy nézve , de az is vagy mert vele maradtál. Pont.

F37

2020. márc. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért respect annak a k**vának aki megmondja, hogy a pasid mikor volt nála.. Így próbáljon meg bízni az ember.. Nők..
2020. ápr. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!