Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha a párom megcsalt, vajon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom megcsalt, vajon megteszi újra?

Figyelt kérdés
Mikor kiderült azt igérte, hogy soha többet nem teszi. Viszont nem ő vallotta be, hanem én jöttem rá és buktattam le. Állitólag egyszeri alkalom volt csak. De én úgygondolom, ha nem bukik le, tovább csinálta volna. Ennek már 1 éve is van és egyenlőre nincs gyanús körülmény, de én örlődöm belül.
2020. febr. 17. 12:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lépj le!
2020. febr. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy soha nem tenné meg újra, de sajnos a gondolat most már mindig ott fog motoszkálni a fejedben. Ezért mondom mindig, hogy nem a megbocsátáson van a hangsúly, hanem azon, hogyan tud működni tovább a kapcsolat és működik-e a bizalom. Mondjuk az számít, hogy mennyire sikerült megbeszélni a dolgot.
2020. febr. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

nehéz volt vele beszélni anno, mert csak azt ismerte be, amit védhetetlen volt. Inkább hallgatásba burkolózott. A témát most sem lehet felhozni.

2020. febr. 17. 12:54
 4/10 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Szakítanék vele, de nem azért mert megcsalt!

Mondjuk, hogy egyszeri botlás... oké. Nem fordul elő... oké. Valahogy túl lehet élni.


De:

"csak azt ismerte be, amit védhetetlen volt"

"Inkább hallgatásba burkolózott."

"A témát most sem lehet felhozni."


Ha kaki kerül a palacsintába, akkor fontos, hogy az ember egy hajóba evezzen a társával. Enélkül úgy fog elsüllyedni a ladik, mint a technika órás papírhajó a viharos tengeren. A párod azzal, hogy elzárkózik... kizár téged. Nem a megoldást keresi, csak homokba akarja dugni a fejét.

Nem vagytok egy csónakba már rég óta. És nem ez a gond, hanem az, ha megint jön egy helyzet (most nem feltétlenül megcsalás) akkor ugyanott tartasz, ahol a part szakad.

Ha veled lenne azt mondom, próbáljátok meg, ha fel tudod dolgozni. De esélyed sincs, mert ő inkább elzárkózik előled, és semmire nem megoldás, sem most, sem később.


Szóval úgy nehéz egy kapcsolatot működtetni, hogy egyedül vergődsz benne. Sajnálom. De ennek már... annyi.

2020. febr. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is, attól még a bizalom örökre elveszik és életed végéig rettegni fogsz, hogy mit csinál, amikor nem tudod ellenőrizni. Nincs az a szerelem, amiért megéri így élni, de erre majd te is rájössz, miután eleget szenvedtél.
2020. febr. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen. Valóban homokba dugja a fejét. Én szerettem volna mindent részletesen megbeszélni, hogy döntést hozhassak a kapcsolatunkról. Ő nem akart róla beszélni, nem akarta megérteni, hogy nekem minden apróság fontos, mert sokmindenre lehet következtetni belőle. Később sem tudtuk ezt igazán megdumálni, mert én beszéltem ő meg csak hallgatott.
2020. febr. 17. 14:51
 7/10 anonim ***** válasza:
76%

Mikorra fogják már fel az emberek hogy aki egyszer megcsalt az újra meg fog? Akkor, ott ennyibe nézett, ennyire tartott fontosnak, akkor mi gátolná meg abban hogy legközelebb is megtegye?

Persze annyira nem volt már tökös hogy be is vallja.

Hagyd az ilyet, nem érdemel meg.

2020. febr. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A kommentjeid alapján én már akkor szakítottam volna. Baromi nehéz feldolgozni egy megcsalást, de ha már megtörtént, szerintem muszáj megbeszélni, nem lehet úgy tenni, mintha meg se történt volna és csak úgy továbbmenni. Sokkal tisztább, ha elmondta, mi játszódott le benne, ő hogyan élte meg, egyáltalán hogyan jutott el odáig, hogy megtegye, és ez alapján a másik fél eldönti, hogy el tudja-e fogadni, valamilyen szinten megérteni és tudnak-e együtt dolgozni tovább a kapcsolaton. Ritka, de igenis sikerülhet. De ha semmilyen magyarázatot nem ad, vagy csak amolyan semmitmondó kifogást, akkor én nem adnék több esélyt.
2020. febr. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsó teljesen jól látja,kivéve ha a fickó szégyenli magát, még önmaga előtt is, és azért nem bír róla beszélni...
2020. febr. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#8-as, pontosan ezeket szerettem volna hallani tőle amiket írsz, nagyon jól látod.

#9-es, én vagyok a fickó.

2020. febr. 19. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!