Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A párom megcsalt mert mélypont...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom megcsalt mert mélyponton voltunk - most újra megteszi?

Figyelt kérdés

8 éve vagyunk együtt a barátommal. Régen megcsalt, csókolózott egy kolléganőjével, közben egy másik nőt is fűzött. Tagadta a végsőkig. Azzal fűzte a lányokat, hogy milyen szar a mi kapcsolatunk már 2 éve, de hát szeret és ezért nem hagy el. A legrosszabb hogy még meg is ették a szövegét. Pedig én boldognak láttam őt, mindig mondtam hogy ha baj van, akkor beszéljük meg, de ő sose akart semmit megbeszélni, csak “lenyelte”.

Szakítottunk de visszakönyörögte magát, én meg megbocsájtottam.

De most azt érzem hogy megint meg akar csalni... Mikor ezt szóvá tettem, persze tagadta, meg hogy 5 hónapja már megint szar a kapcsolatunk, de velem sose ült le, hogy baj van...


Mit lehet kezdeni az ilyen emberrel? Fog valaha változni? Miért nem szól, ha nem jó valami és miért van akkor velem? És a nőket nem zavarja, hogy őket fűzi, szid, közben mégsem hagy el?


2018. júl. 2. 17:22
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem csak azaz egy baj van, hogy nem tudja egyikőtök sem, hogy "basszus mikor mondjam ki, hogy ez szar?? és mikor mondjam, hogy legyen vége?"


nekem úgy tűnik mintha ez bazira kényelmes lenne mindkettőtöknek és nincs kedvetek, lusták vagytok újrakezdeni az életeteket a másik nélkül, és ez egy nyűglődés az egész.

2018. júl. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Fool me once,shame on you... fool me twice shame on me. Ilyenkor dobben ra az ember h mar az elsot is kar volt megbocsatani es mennyi evet elvesztegetett. Kommunikaciora keptelen, nem tartom valoszinunek h varazsutesre megjavul ha ezidaig sem tette. Te se vard a csodat.
2018. júl. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Igen, újra megteszi, hiába áltatod magad. Ha megcsalt, mert mélyponton volt a kapcsolat, mi a garancia arra, hogy legközelebb egy rosszabb időszakban nem teszi meg? Márpedig a kapcsolatok ilyenek, vannak hullámvölgyek. Ha mindenki megcsalná a másikat egy nehezebb időszakban, akkor 100%-os lenne a válási ráta az egész világon.
2018. júl. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
MIÉRT nem hajítod ki úgy, hogy a lába se érje a földet? De komolyan kérdezem! Miért? Miért jó ez? Te ezt élvezed?
2018. júl. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Izabella220 ***** válasza:
100%
Hát embere válogatja,én egy félrelépést megtudtam bocsátani.Nah de tett érte sokat és én se voltam ártatlan abban h idáig fajult akkor a kapcsolatunk.De ha valami jelét látnám arra csak hogy mást fűz csak szóvan akkor nevetve búcsút intenék.1 esély az esély.Nincs 2ik 3ik stb.Egy életen keresztül kár ámítani magunkat.Akinek a vérében van h nem elég 1 annak bármikyen normális társ van mellette nem lesz elég.
2018. júl. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Izabella220 ***** válasza:
66%
Jah és azt jelezném,nem benned van a hiba.Mert ilyenkor még az áldozat szokta hibáztatni magát.Mint aki megérdemelte,hogy ezt kapja.A csalfaság mindenkinek szíve joga,de azt csakis őt jellemzi nen téged.
2018. júl. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Onkent beleülsz nyakig a szarba, aztan csodalkozol, hogy budos van.
2018. júl. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A probléma megoldó képességét már megmutatta, nem tudom ezek után mit vársz még tőle.Aki a félrekefélésben látja a megoldást, az a későbbiekben sem fog más módszert alkalmazni a problémákra.

A barátod egyébként szerintem nem azért kefélt félre mert problémák voltak köztetek, hanem egyszerűen csak más puncit akart.Csak téged etet ezzel, hogy ezért csalt meg.Egy jó indoknak érzi, pedig nem az.

Ideje lenne végre belátnod, hogy egy jellemtelen alakban bíztál meg, aki képtelen a farkát a nadrágjában tartani.

2018. júl. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!