Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért megkönnyebbülés a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért megkönnyebbülés a megcsalt nőknek az, hogy "a szerető csak az örök 2. , hozzám jön haza"? Nem értem meg ezt a mentalitást. Egyetlennek kell lenni, nem elsőnek. Nem jó elsőnek lenni, mert az azt jelenti, nem vagy az egyetlen.

Figyelt kérdés
2020. febr. 28. 21:31
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
100%-ban egyetértek! Az ilyen lábtörlők meg is érdemlik , hogy lábtörlőként éljenek. Saját maguknak hazudnak , hogy : " Márpedig az én férjem , akkor is engem szeret!" ..Ugyan...Ezzel nyugtatják magukat a férjek meg élnek is a lehetőséggel és agyonra csalják őket!
2020. febr. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

Bemásolom, amit egy másik kérdésre válaszoltam:



,,A felesége többet jelent számára, mint te."



Mondjuk én nem értem ezt a fajta felfogást sem. Pedig soha nem voltam szerető, nem jönnék össze nős férfival, de ezen tényállást hibásnak tartom. Az ilyen jellegű férfiaknak aki fontos az saját maga. Csak saját magát szereti, a feleséget egy felbecsülhetetlenül tökéletes háztartási gépnek látják némi punci funkcióval, a szeretőt meg egy tökéletes puncinak némi háztartási gép funkcióval. Gazdaságilag ,és kényelmi illetve társadalmi egzisztenciális szempintból a tökéletes időt álló háztartási gép jobban megéri. Undorodom az ilyen paliktól, ha akarnék sem tudnék szerető lenni.


Én így látom, más máshogy. Nincs ezzel baj szerintem, nem vagyunk egyformák.

2020. febr. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%

Majd ha megcsalnak két gyerek mellett plusz nagy összegű lakáshitel és egyedül a munkabeosztásod miatt nem tudnád megoldani a gyerekek felügyeletét akkor te is ezzel nyugtatnád magad.

Ez sem helyes, hidd el a maga lelkében mindenki tudja, hogy mi a dörgés, de ez van, mindenki úgy rendezi magában a dolgaid és söpri a kertjét ahogy akarja!

2020. febr. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
100%-ban a 3-asnak van igaza!
2020. febr. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Van akinek maga a szó, h feleseg az többet ér bárminél .De hát kinek mi....Akinek jó hogy ő az "elso" közben a férje hentereg mással egészségére. Én kiléptem egyből a hazzasagbol ahogy kiderült,H van szerető. Viheti nekem már nem kell, pedig hitel is volt és gyerek is.
2020. febr. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
Jó, a nőknek is van vaj ilyenkor a fülük mögött, de inkább maradnak az áldozat szerepben.
2020. febr. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
24%

Mert a feleségnek így is megéri! Valóban Ő az első és megkockáztatom, hogy az egyetlen. Mert a szerető az csak egy használati tárgy! Sok évig dolgoztam férfiak között. Néha nekem is meséltek, meg akaratlanul is bele hallottam az egymás közötti vagy telefonon feleséggel történt társalgásba.

Szerintem: Azok a férfiak mennek félre, ahol nekik nagyobb a szexre az étvágyuk. Ezt egy okos feleség kihasználja. Sok esetben zsarol, manipulál, követelődzik. Ezek a férfiak nem merik megkockáztatni, hogy konfrontálódjanak otthon és ne legyen p.nci, mivel nagy az igényük, no meg a családi béke sem utolsó dolog. Alárendelődnek az asszonynak. Túlóra, pénz, nőnek semmi nem elég, igények kielégítése, szinte szolgálják az asszonyt. Kiégnek, egójuk lenullázódik. Ilyenkor jön képbe a szerető! Aki szintén házas -általában- . Vele kompenzálnak, ő meghallgatja őket, nem követelődzik, nem is kell neki adni semmit, hiszen mindketten tilosban járnak, cél a közös örömszerzés. Aztán a tőle kapott energiát, egót a feleség igényeinek kielégítésére fordítják vissza. Így kevésbé érzik magukat kutyulinak otthon.

2020. febr. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
27%

,,Mert a szerető az csak egy használati tárgy!"


,,cél a közös örömszerzés"


A kettő nem megy egyszerre, egy tárgynak ki akar örömet szerezni ? A feleségnek mivel jobb? Ő nem használati tárgy, mert van az ujján egy karika gyűrű ? Mindenki úgy él, ahogy akar. Én nem érezném magam feleségként sem elsőnek, sem egyetlennek, ha tudnám, hogy a férfi akit szeretek mással hempereg.

2020. febr. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%
A legtöbb -féleség otthon lábtörlő , férje úgy beszél mint a kutyával. Ellenben a szeretőt kényezteti. LATTAM MAR A TARSASAGOMBAN NEM EGY ILYET
2020. febr. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!