Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A megcsalásnál az áldozat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A megcsalásnál az áldozat a megcsalt vagy a megcsaló?

Figyelt kérdés
Mivel az van felül írva, hogy "amit máshol nem mertél... itt megkérdezheted!", ezért itt kérdezem meg.
2020. febr. 22. 09:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
20%
Nemtől függ.
2020. febr. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
6%
Körülményektől függ. Ha fél hanyagolod a párod, kerülgeted, akkor te vagy a bünös ha fèlrekur.
2020. febr. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
69%
A megcsalo???? Muhaha!!!
2020. febr. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
91%

"akkor te vagy a bünös ha fèlrekur."


Akkor sem. Még lehet beszélni, le is lehet lépni.

2020. febr. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
5%
mindkét esetben a férfi
2020. febr. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
2%
mármint a hibás
2020. febr. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
79%
Az áldozat mindig az elszenvedő fél. Minthogy a megcsaló volt az, aki egy tudatos döntéssel jutott el a hűtlenségig, a másik, a megcsalt fél az, aki csak elszenvedője ennek a helyzetnek, ezért körülményektől, nemtől függetlenül a megcsalt fél az áldozat, a megcsaló a bűnös.
2020. febr. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%
szerintem nem mert a férfinek kell küzdenie
2020. febr. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
26%
Ha tényleg olyan h***lye vagy, hogy ezt magadtól nem tudod, akkor mindenképpen te vagy az áldozat!
2020. febr. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
82%

A megcsalt. Görénynek lenni nem kötelező. Ki lehet lépni a kapcsolatból, meg lehet beszélni, hogy legyen nyitott kapcsolat, meg lehet beszélni, hogy nem tudsz többé hűséges lenni vagy vissza lehet fogni magunkat... Nem kötelező megalázni a másikat. Nem kötelező a másik háta mögött élvezkedni, majd kamumosollyal élni a langyos, szánalmas életedet ugyanabban a szar helyzetben, ugyannnak a szar embernek a párjaként. Akkor sem, ha van gyerek. Akkor sem, ha közös a lakás. Majd a bíróságon megbeszélitek és hidd el, jobban jössz ki a helyzetből, ha előtte nem dugogatsz félre, mert lehet, hogy ha ezt megléped, osztozkodásnál és gyerekláthatásnál a másik fél még annyira sem lesz jófej, amennyire lehetne. Ha annyira rossz, hogy "belekényszerít a megcsalásba", minek vagy vele? Szóval én nem értem.


Én is voltam rossz kapcsolatban, patthelyzetben, én is kívántam meg a rossz kapcsolatom végén egy másik embert. De erőt vettem magamon és szakítottam, majd elköltöztem onnan. Először arra gyűjtöttem, hogy tudjak tőle szabadulni, utána mentem csak dugni... Anyám is így volt apámmal. Egy birtokló, kontrollmániás erőszakos ember volt apám... Nem volt könnyű kilépni a kapcsolatból. De nem csalta meg őt anya. Beszélgettek a mostani párjával, mert tőle kért tanácsot, de előbb adta be a válópert. Nem találtam eddig soha életemben egy olyan történetet sem, amikor ne lehetett volna korrekten intézni... A megcsaló a hibás.

2020. febr. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!