Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ötleteket várok, hogy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ötleteket várok, hogy lehet kivédeni, hogy a jövőben ne csaljanak újra meg?

Figyelt kérdés

Mert figyelmes voltam, beszélgetős, megértő, kedves, odaadó, és mégis megtörtént.

Nagyon sokat rágtam magam, hogy mit baltáztam el. Nem mondom, hogy hibátlan vagyok, de egyetlen olyan okot sem tudok, ami miatt "megérdemeltem".


Hét év után esett meg, lehet, hogy van ebben valami, hogy ekkorra a kapcsolatok gallyra mennek.

Lezártam, új fejezetet kezdek, de nyilván félek, mi van, ha majd újra megcsalnak.



2018. nov. 13. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
Ha te csalod meg elobb :)
2018. nov. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Sehogy.
2018. nov. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sajnos nincs tuti tipp.

Az a fontos hogy merj majd újra bízni valakiben, és talán legközelebb nem történik meg.

Ne add fel! Amúgy szomorú ami Veled történt.

2018. nov. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát az van, hogy mint úgy az esetek 80%-ban, gondolom itt sem rólad szólt a megcsalás, hanem a párodról. Az ő döntésén miért kéne neked kezdeni valamit?


Azt tudod csinálni,hogy figyelsz az apró előjelekre: odafigyelés, a problémák időben történő megbeszélésére, de legfőképp a viselkedésére, hozzáállására: nem akar elköteleződni, csak muszájból megy bele? Érezhetően másra vágyik, nem működik x dolog, de szemet hunytok felette? És hasonlók szerintem.

2018. nov. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1. 100 év magány.

2. a világ legrandább nője neked.

2018. nov. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ezt kivédeni nem lehet.. hiába a mások elkoptatott szövege az " önismeret" attól, hogy ismered önmagad értékeit igényeit, attól még simán félre izélhet a párod..


lehetsz bármilyen jószívű jó ember , attól a párod még unhatja az egészet mondjuk 5 év után, és tudjuk, ha a nő talál egy jobbat...


Nem lehet kivédeni az ilyesmit.. a férfiszív ahogy öregszik egyre kisebb, egyre szomorúbb, majd egyre inkább a pénz felé hajt, mivel annyi de annyi a karcolás, hogy igazán szeretni nem tud...

és amikor felért a csúcsra de egyedül magányosan, akkor kötnek egy nyakkendőt és szevasz világ...


mert tiszta szívvel rendes lélekkel ma már csak meghalni lehet

2018. nov. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sehogy,x év után kell a friss hús,férfinak és nőnek is.
2018. nov. 14. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!