Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szoktátok megviccelni (prank)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktátok megviccelni (prank) a párotokat? Ha igen akkor hogyan? Mi volt a legdurvább eddig? Adjatok ötleteket!

Figyelt kérdés

Aki szerint ez gyerekes, hülyeség, azt fölösleges ideírnia!


Mi is tudjuk hogy ez gyerekes, hülyeség, de egyrészt 19-20 évesek vagyunk, szóval még nem az operába járunk szabadidőnkben! Másrészt mi ebből űzünk sportot szinte, más meg talán hasznosabb dologból, de mi jól szórakozunk közben. :)


2018. okt. 10. 19:31
 1/9 anonim ***** válasza:
24%
szerintem ez gyerekes, hülyeség!
2018. okt. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%

Mi is ilyenek vagyunk, pedig van két gyermekünk. Még kicsik, de ha nagyobbak lesznek és érteni fogják mi a helyzet, ezekkel felhagyunk az biztos.:D

Mi nem durvulunk, csak megszínesítjük a monoton napokat. :)

A szendvicseit én készítem, volt hogy cukrot raktam a vajra a sonkához, sajthoz.

Mikor említette hogy megy a hasa és amint hazaéeünk WC-re ül, bezártam kívülről a WC ajtót, a kulcsot eltettem. Először azt hitte elromlott a zár, és elkezdett felmászni a szerszámos ládáért septibe. :D

Ő sót tett a kávémba, tudja hogy mindig nagyot kortyolok bele.

Milka brownie-t tett a pelenkázóra apró darabokba, én meg ráraktam a gyereket mert először észre se vettem. Csak mikor kezdtem vetkőztetni tisztába rakáshoz. Levert a víz. -.- :D

Hirtelen nem jut eszembe más pedig rengeteg ilyen van.

Nekem még hátra van a nutellával megkent kinyitott pelenka... A brownie-ért.

2018. okt. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%

A nutellás pelenka akkor üt, ha beledugod az ujjad, és le is nyalod. Azt az arcot vedd fel videóra, amit akkor fog vágni.


Nálunk olyan volt, hogy reggel kiment az állomásra kocsival. Én meg kisétáltam, vittem a slusszkulcsomat, és átálltam vele a parkoló túloldalára.

2018. okt. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
2-es, ez hatalmas, ti sose unatkoztok 😂😂😂
2018. okt. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

2-es vagyok. Igen, pontosan ezt tervezem! (amit a harmadik válaszoló írt)

Ja, eszembe jutott hogy béltisztító gyógyvízzel is kapott szörpöt.

Meg hogy hiányolt a szendvicsek mellé valami pluszt. Hát nagy zacskóban kapott egy darab gabonapelyhet, egy "desszert" címkével.

Ételfestéket fecskendeztem a tejesdobozba.

2018. okt. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Igen, nalunk nagyon megy a prankeles.:D szeretjuk egymast megviccelni utana meg nagyobb a bujas meg puszilgatas, es nevettunk is egy jot. Amugy van egy ilyen youtube csatorna is Szivattars neven fut.
2018. okt. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

amikor megyunk vhova mindig kinyitja nekem a kocsiajtot, miutan beultem becsukja es korbemegy, hogy o is beuljon

ilyenkor mindig megnyomom az ajtozarot es kuncogok ahogy kivul rangatja a kilincset -- marha regi poen de en mindig tok jot nevetek rajta


surges/forgas a konyhaban, keszulunk kajalni, o letesz vmit a pultra es amig a hutotol visszafordul, gyorsan eldugom azt a valamit, kozben beszelek hozza, amivel terelem a figyelmet es ilyenkor elfelejtkezik rola es mire eszebe jut es nyulna a dologert, mar nincs ott -- az arca ilyenkor felejthetetlen :D


ilyesztgetni szoktuk egymast, mert nagyon vicces, amikor vmelyikunk megijed es a reakcio (karomkodas, integetes, osszerandulas stb). a legjobb amikor vmelyikunk tronol a wc-n, a masik pedig a kislabdat oda rugja az ajtohoz ami hatalmasat szol


regen ejszakas volt es mire hazajart en mar altalaban aludtam

tobbszor volt hogy meg ebren voltam de mar alvosan szuszogtam, azt hitte alszom, es mikor odajott raugrottam


van meg de most tobb nem jut eszembe


(41N/50F)

2018. okt. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a hosszú kapcsolat titka, a humorérzék sose haljon ki. Gratulálok, jó olvasni őket, engem megihlettek 😀
2018. okt. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a legdurvább az volt, mikor álmában kisminkeltem. 😂 (Persze ő a pasi, nagyon mélyen alszik, fel se lehet kelteni.) Csináltam róla képet. De az igazi durranás akkor volt, mikor nem vette még észre, és így ment ki a postáshoz. Az az arc minden pénzt megért, mikor befelé meglátta magát a tükörben.
2018. okt. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!