Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Legdurvább szakításod?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legdurvább szakításod?

Figyelt kérdés

Meddig tartott?

Mennyi idő volt amíg túl léptél rajta?

Ki szakított?



2018. jún. 26. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

4 hónapig tartott.

1 évig tartott túllépni.

Nem én.

2018. jún. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Kb 1 év.

Rajta könnyen túlléptem. Bántalmazó kapcsolat volt, alig vártam az alkalmas pillanatot, hogy kiléphessek belőle.

Én hagytam el őt, mert egy újabb dührohama és kitörése után már nem bírtam tovább. Szerencsém volt, hogy megszabadultam tőle. Lelketlen és embertelen személy volt...

2018. jún. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Kkicsii ***** válasza:
Kiderült félév után, hogy mellettem még az exével is együtt vannak...:)
2018. jún. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
10 évvel ezelőtt egy balatoni házibulin rányitottam a barátnőmre miközben a legjobb haverommal kefélt. A történtek miatt nem csak a páromat vesztettem el, hanem a baráti társaságot is dobtam. Jó 1 év kellett ahhoz, hogy újra ringbe szálljak, de még most is néha eszembe jut.
2018. jún. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2 hónapig voltam vele, úgy szakított velem hogy felszívódott. "Elfelejtette" közölni hogy elköltöznek, a telefont nem vette fel, facebookról letiltott, a barátait nem ismertem még. Igazából csak dühös voltam rá hogy ilyen gerinctelen módon szakított. 1 évvel később újra feltűnt, úgy tett mintha mi sem történt volna. Elküldtem a qurva anyjába, hogy legalább a képembe mondhatta volna. Annyi volt a magyarázata hogy nem akarta hogy hisztizzek, sírjak vagy ilyesmi...

Jó érzés volt hogy ezt nézte ki belőlem...qurvára....

2018. jún. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2,5 év


Fél év, kb.


Közösen.

2018. jún. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1,5 hónapig voltunk együtt, ràjött, hogy az exèn nincs tùl, tehàt ő szakìtott. Több mint 1 èvbe telt, hogy kezdjen visszaràzòdni az önbecsülèsem, mèg nem vagyok teljesen rendben, de alakul.
2018. jún. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!