Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mikor volt a legutolsó szakítá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor volt a legutolsó szakításod?

Figyelt kérdés
El tudtad már felejteni vagy vannak még érzelmeid ?
2017. aug. 9. 13:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Két éve kb. Nyilván el, már ezer éve új kapcsolatban élek.
2017. aug. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Lassan két éve. Lezártam elég hamar.

31/f

2017. aug. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Hat éve. Már halott ügy volt, hamar le tudtam zárni. Tulajdonképpen már szakítás előtt lezártam szép lassan.
2017. aug. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
12 éve. Elfelejteni soha nem fogom. De miért is kéne? Szép emlékként maradt meg. Lezárni természetesen lezártam. A szakítás után kb.2 hónappal beszéltünk, de nekem nagyon kínos volt. Az volt az utolsó beszélgetésünk.
2017. aug. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Pár hete. Értelemszerűen még vannak érzelmeim. :)
2017. aug. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
3 éve, válás. Utána fél évre jöttem össze a mostani párommal. Én abban a szerencsés helyzetben voltam, hogy már a váláskor n voltak érzelmeim a másik iránt, azok már fél évvel előbb kiégtek, eltűntek, úgyhogy én már a válásig " elfelejtettem"...
2017. aug. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Kb 5 éve, én vetettem véget neki, már évek óta nem voltak érzéseim.

Azóta már van 2 gyerekem és boldogan élek

2017. aug. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
több, mint 5 éve, 1 év kellett, mire túltettem magam rajta, most már nyilvánvalóan semmi érzelmem nincs iránta :)
2017. aug. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

2 hete és már keresem az utódját.

Nem érzem a hiányát, sokkal inkább azt érzem hogy kiszabadultam és be akarok mindent pótolni amit az elmúlt 1 évben elszalasztottam. Csak magamra vagyok mérges, hogy miért nem szakítottam előbb?!

2017. aug. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Még sosem volt. 21/N
2017. aug. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!