Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mikor volt a legutolsó szakítá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor volt a legutolsó szakításod?

Figyelt kérdés
El tudtad már felejteni vagy vannak még érzelmeid ?
2017. aug. 9. 13:08
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Két éve. Nem felejtettem el, nincsenek problémáim a memóriámmal, de ettől még teljesen hidegen hagy, vagy inkább örülök neki, azóta megtaláltam a boldogságot.
2017. aug. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
Karácsonykor, én szerettem, ő már valószínűleg nem. :) Egész jól haladok a továbblépéssel, ha rágondolok, már nem hiányzik, max. idegesít, hogy úgy zárta le, ahogy. Elfelejteni nem fogom, mert ő volt az első, de ennyi. 19/L
2017. aug. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
2 éve, nincsenek érzelmeim felé.
2017. aug. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

4 napja.

Egyenlore nagyon nehez, probalok rajta tul lendulni es arra gondolni, hogy nelkule is van elet, de ...

Szoval , igen meg szeretem.


N

2017. aug. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Januárban. Túl tettem magam rajta, már új kapcsolatom van egy hónapja. :) De olyan májusig még voltak érzéseim...


22/L

2017. aug. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

1 éve, de úgy nagyjából fél éve nem tartjuk a kapcsolatot. Még nem vagyok túl rajta.


24/L

2017. aug. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Két éve.


Persze, hogy el, azóta már egy éve összeköltöztem a párommal, akinek az ex a nyomába se érhet :)

2017. aug. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
3 éve, ha tehetném feldarabolnám és ezzel úgy érzem nem vagyok egyedül...
2017. aug. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

1 hónapja, de már régebben elmúlt a nagy szerelem, csak azt hittem, hogy még helyre lehet hozni. Nem lehetett.. viszont így kb. elmúltak az érzelmeim.

Viszont 3 éve szakítottunk az első szerelmemmel.. Őt sose fogom elfelejteni.

2017. aug. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Lassan egy éve.
2017. aug. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!