Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok titeket hogyan érintene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket hogyan érintene ha a párotok likeolná több képét is a legutolsó exének?

Figyelt kérdés
Már egy éve nincsenek együtt, néha beszélnek egymással, nem haraggal váltak el, de a lány szakított vele. Sokáig nem reagált a lány semmilyen posztjára, de az utóbbi 2-3 képét lájkolta, nekem első kapcsolatom és igencsak rosszul esik h azt látom h más lányt, főleg az exének a képeit kedveli.
2016. okt. 9. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a lány szakított akkor benne van a pakliban, hogy a srác még érez valamit, az sem mindegy mennyi időt voltak együtt. Én novemberben lesz másfél éve, hogy nem vagyok együtt exemmel (ő szakított) és van, hogy gondolok rá de mi hála az égnek nem tartjuk a kapcsolatot. (nálunk több mint 7 évről volt szó) Ha ezt téged zavar, szólj neki, és tényleg, az hogy 1 éve nincsenek együtt az nem azt jelenti, hogy nem érez már iránta.
2016. okt. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is állítira sz-rul esne. Beszéld meg vele és észre fogod venni h szereti-e még vagy csak barátilag likolgat.
2016. okt. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

kepzeld nekem volt valaki aki nem csak az exet kedveli hanem minden tömeg ribit

szerintem itt kezdödik egy rossz kacsolat

2016. okt. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kb másfél évet voltak együtt, azt tudom h nagyon szerette a lányt, mert amikor mi megismertük egymást, az előtt nem sokkal volt a szakítás, 3-4 hónapig mi csak barátok voltunk és én ápolgattam a lelkét, szóval tudom h érzett iránta, közben belém szeretett, azt mondta én vagyok az egyetlen aki felér az előző lánnyal. Amikor összejöttünk, elég sokszor említette a lányt, de elég általános dolgokkal kapcsolatban. Aztán egyszer elsírtam magam előtte emiatt, és azóta havonta ha egyszer hallom a nevét. Eleinte én is úgy gondoltam, hogy még szereti és ezért emlegeti, és azt hittem h onnantól kezdve kezdte elfelejteni, amióta nem emlegeti, így én is megnyugodtam, de ezzel most összezavart. Nem tudom, hogy kérdőre merjem e vonni emiatt :/
2016. okt. 9. 14:03
 5/5 A kérdező kommentje:
A mi kapcsolatunk egyáltalán nem rossz, azt is tudom h soha nem csalna meg, de az, hogy esetleg még most sem felejtette el a lányt, több mint 1 év után, az nagyon tud fájni.
2016. okt. 9. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!