Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi volt az eddigi legcsúnyabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az eddigi legcsúnyabb szakításod?

Figyelt kérdés

2017. szept. 29. 17:51
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Amikor a feleségem közölte, hogy xy- nak igenis van esélye, akire amúgy is féltékeny voltam és pont nálam volt a szemeteslapát...majdnem elsült a kezem.
2017. szept. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Nagy szerelem kellős közepén közölte a barátnőm, hogy ha nem veszem el feleségül, akkor menjek az isten fszára elfele, de mán jelleggel. Csak néztem, mint a lufinyúl.
2017. szept. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyszer csak felszívódott. Nem tudtam többé elérni sehogy. Személyesen igen, de ezek után nem akartam látni többé a gerinctelenjét.
2017. szept. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%

Többször próbáltam szakítani vele, de mindig visszakönyörögte magát hozzám (persze ment az érzelmi zsarolás is rendesen). A végén annyira elegem lett, hogy kígyót-békát vágtam a fejéhez, meg tök drámai volt, teljesen elmérgesedett a viszonyunk. Kb. káromkodás és ordítozás (még néhány járókelő is megbámult) közepette váltunk el. Olyan dühös voltam, hogy kidobtam mindent, amit tőle kaptam illetve egyet az ajándékai közül szinte rituális módon elégettem... Mondjuk ez azért már jólesett.. :D

De visszagondolva tényleg elborult mindkettőnk agya..

2017. szept. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szépen szakítottam, holott görény volt velem.

Ezután zaklatott, hívogatott, egyre durvábbakat, a cuccom nem adta vissza, a zaklatásban nagyon mélyre süllyedt, és hazugságokat terjesztett rólam.

Szegény, már csak sajnálom.

2017. szept. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Mikor kiderült, hogy már hónapok óta a "barátnőmmel" cseverészik, természetesen rólam.

Plusz a szexuális életünkről többet tudtak a haverjai, mint én :D


Szánalmas, aztán még engem vádolt hazudozással, mikor ő kavart össze-vissza a hátam mögött.


De már nem érdekel, két és fél éve egyedül tengődik, a haverok mind megnősültek, leszarják, én meg egy tök jó kapcsolatban élek.

2017. okt. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

6-os vagyok.

És a cuccaim azóta is nála vannak, mert "soha nincs otthon", mikor mentünk volna érte.


Hülye pöts.

2017. okt. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Elmentunk nyaralni. Semmi elojel, semmi jelzes h baj van. Majd amikor hazaertunk osszecuccolt es elkoltozott (elettarsi). Azota sem tudom miert hagyott el sok sok ev utan.
2017. okt. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Az egyik évfordulónk előtt egy nappal közölte a barátnőm, hogy nem szerelmes és hónapok óta megjátssza, hogy minden rendben van. Mivel a részemről szerelmes voltam vele (és mindent elterveztem a másnap estével kapcsolatban) teljesen padlóra kerültem. Hosszú hónapokig...
2017. okt. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Volt barátnőjével szakított, majd rá 4-5 hónapra jöttünk mi össze. A volt barátnő a képbe került, megcsalt vele, de azt mondta, hogy mellettem dönt, engem akar, engem szeret.

Visszafogadtam, nagy nehezen túltettem magam rajta, de azt vettem észre, hogy sosincs úgy 100%-ban a kapcsolatban, befordult, stb.

Majd a sok veszekedés nyomására, hogy nem foglalkozik a kapcsolattal normálisan) kibukott végre, hogy egyrészt lelkiismeret furdalása van a volt nője felé, tisztázni kell magát. Az is lehet, hogy a bűnbánat mellett szerelmet is érez. De engem is szeret.

Totál tönkre vagyok menve, 1.5 évem ment rá erre a szappanoperára és a lelkem is kinyíródott...

29/N

2017. nov. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!