Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A megcsalásnál az áldozat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A megcsalásnál az áldozat a megcsalt vagy a megcsaló?

Figyelt kérdés
Mivel az van felül írva, hogy "amit máshol nem mertél... itt megkérdezheted!", ezért itt kérdezem meg.
2020. febr. 22. 09:11
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
14%
A megcsaló, persze csak ha férfiról van szó. Ha férfit csalnak meg akkor pedig a megcsalt.
2020. febr. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
29%
Pont fordítva,mint ahogy az előző írta.
2020. febr. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
#13 kímélj meg minket a férfigyűlöletedtől.
2020. febr. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
62%
miért? a férfi nem azért férfi hogy küzdjön?
2020. febr. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
Hát marhára nem azért van. A nőnek kell küzdenie.
2020. febr. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
62%
A megcsalás áldozata a megcsalt, már az "áldozat" szó definíciója miatt is. Ez nem azt jelenti, hogy egyéb dolgok áldozata ne lehetne a megcsaló, pl. fizikai vagy lelki bántalmazásé a kapcsolatban, ami akár hozzájárulhat, hogy megcsalta a párját, de ebben az esetben két külön ügyről beszélünk. Ha csak gyáva volt szakítani, mert már nem szereti, és hagyta magát elcsábítani, netalán tudatosan elcsábított valakit, akkor bizony csak a párja az áldozat.
2020. febr. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Első barátnőm azért lépett le mert nem túlóráztam eleget az életviteléhez, így talált egy másik kandúrt aki igen, az ÉN HIBÁM VOLT!


Második igényelte szintén, hogy túlórázzak, de nem tudott magával a kieső 2-3 órában mit kezdeni, így szintén az ÉN HIBÁMBÓL adódóan kénytelen volt valakivel ezt az időt eltölteni.


Harmadik szeretet túlórázni, ennek az eredménye egy baba lett, de nem tudta, hogy a főnökének, vagy annak a fia a gyerek apja, itt is megkaptam az ÉN HIBÁM volt, nem vigyáztam rá eléggé.


Negyedik azért lépett félre, mert miért ne...

2020. febr. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
10-esnek igaza van!
2020. febr. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
A megcsalt fél az áldozat
2020. febr. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
A 10-es fogalmazta meg a legjobban az igazságot. Pontosan ezt az elméletet vallom én is.
2020. ápr. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!