Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Teherbe estem egy nös férfitöl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teherbe estem egy nös férfitöl, hihetek e neki?

Figyelt kérdés

Azt mondja hogy tartsam meg a gyereket,majd gondoskodni fog rólam és a születendö gyerekünkröl, a felesége nem tud szülni viszont nem akarja elhagyni sem.

Mégis azt mondja hogy szeret engem de én nem akarok még 18 évesen gyereket és félek hogy csak hazudik aztán egyedül leszek a gyerekével.


2020. febr. 28. 12:42
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Hmm... van egy olyan érzésem, hogy majd el akarja perelni tőled. Ha a feleségének nem lehet gyereke, akkor lehet, hogy ő is tud a dologról.

Tisztában van vele, hogy 18 évesen nagyon kiszolgáltatott vagy, főleg terhesen. Szerintem nagyon gondold át, hogy megtartod vagy sem. Nem vagyok ab párti, de ez veszélyes lehet.

Te most nem akarsz gyereket, úgyhogy nem tudod elkèpzelni, hogy mire kèpes egy olyan nő, akinek nem lehet, de szeretne.

Nagyon nagyon vigyázz velük!!!!

2020. febr. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:
66%

Eszedbe ne jusson megtartani azt a gyereket!!! Mert egyrészt nagyon fiatal vagy még, másrészt nős palitól gyereket??? ne legyél buta, sosem fogja elhagyni a feleségét, biztos hogy magadra hagyna, szerintem vetesd el és szakíts vele, keress egy szingli fiút magadnak, sosem leszel első egy nős palinál, csak megalázod magad, és tönkreteszed az egész életedet!!!

Szüleid mit szólnak hozzá?

Te még csak egy kislány vagy, gondolom a nős palid meg már egy érett FFI, nagyobb korkülönbség is van köztetek, csak élvezi hogy,egy egy fiatal kiscsajt dugogathat, hidd el, jobbat érdemelsz, lépj minél hamarabb, menj s.o.s nőgyógyászhoz és ne cseszd el az életedet, előtted a jövő, tanulj, dolgozz, bulizz, ismerkedj veledkoru szingli fiúval, élvezd a fiatalok életét, mert egy gyerek mellett nem fogod, megbánnád, és visszacsinálnád, de akkor már késő lesz! Egy egész életért fogsz,felelni életed végéig egyedül... Semmi értelme.

2020. febr. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
87%
(Legyintés.) Ennek magyarázhattok. Ott indul, hogy nem lesz 40 ezre az abortuszra, a nős pasija se fizeti, a szüleinek nem mer szólni, aztán betölti a 12 hetet, amíg töketlenkedik.
2020. febr. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
74%
Hű de buta vagy, jó isten gyere le...
2020. febr. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
El fogom vetetni és megszakítom a kapcsolat a férfival, köszönöm mindenkinek.
2020. febr. 29. 22:26
 26/27 anonim ***** válasza:
76%
Legjobb döntés.
2020. febr. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
0%
Gratulálok, mostmar gyilkos vagy.
2020. márc. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!