Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a férjem, bevallotta....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a férjem, bevallotta. Azt mondja nem lesz folytatása, ilyen helyzetben hihetek neki?

Figyelt kérdés

Nagyon rég kerülgették egymást ezzel a nővel, sejtettem is.

Amikor elmentem a szüleimhez egy éjszakára (szülinapozás volt, amin a férjem nem akart részt venni), akkor találkozott ezzel a nővel és felmentek hozzá.


Az szomorít el a legjobban, hogy rengeteg üzenetet is váltottak, mint akik ismerkednek.

Valószínűleg ezt az egy alkalmat megbocsátanám nekem is voltak hibáim. De nem tudom, hogy elhihetem-e, hogy csak ennyi volt vagy lesz több alkalom, ha ezt is elnézem. :(


2019. jan. 7. 09:23
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
50%

Lehet, hogy a házasságotokra gondolt, hogy nem lesz folytatása?

32/f

2019. jan. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
85%

A kapcsolatotok romokban. Ahelyett, hogy megbeszéltétek volna, ő gerinctelen módon megcsalt téged. És te ezt akarod neki megbocsátani? Vagy talán te is megcsaltad, hogy írod, hogy neked is vannak hibáid? De ilyenek? Az, hogy mindenkinek vannak hibái, oké, de az nem egyenlő a megcsalásos tettel.


Válljatok el békességben. A bizalom ugrott. Mivel nem lesz következménye a tettének, ha visszafogadod, akkor úgyis fogja folytatni, hisz aki egyszer csalt, az többször is fog.

2019. jan. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom kinél hogy működik, de szerintem aki egyszer megtette, megteszi újra és újra. Akár mennyire is szereted, nem hiszem, hogy te megcsaltad volna. Én nem tudnám megbocsájtani senkinek.
2019. jan. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem mèg esély mindenkinek jár,bár kivel előfordulhat.De ha már most azon agyalsz,hogy nem tudod neki elfelejteni,akkor úgy nehéz lesz megbízni benne.
2019. jan. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
81%

#4


"Szerintem mèg esély mindenkinek jár,bár kivel előfordulhat."

Egy esélyt akkor kap mindenki, mikor elkezdődik a kapcsolat.

A megcsalás meg bárkivel előfordulhat? :O Ez olyan természetes, mint, hogy levegőt veszel? Normális vagy te? A megcsalás nem normális és nem hétköznapi cselekedet.

2019. jan. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
96%
Régen ezért nem volt annyi válás, mert “ azasszony köténye sokmindent eltakar” De mar nem 1902 ben vagyunk, meg azért hüly.k se vagyunk, ugye???
2019. jan. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
90%

En talan akkor adtam volna eselyt, ha ELOTTE leul velem beszelni, hogy van egy no es, hogy erzi magat ezzel kapcsolatban stb.

Oszinteseg!!!

Sokkal kevesbe faj, mint a hazugsag.

2019. jan. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
35%

Nem, nem kell ùgy venni,mintha egy mindennapos dolog lenne a megcsalás,mint akár a levegővétel.Az ember követ el hibákat,sokszor elég nagyot.És a legtöbb ember magával rendkívülo módon elnéző,másra meg az asztalt is ráborítja ha vétkezik.


Azt meg azért megnézném hányan ülnek le otthon,hogy figyelj itt ez a nő,le akatok vele feküdni,lehet baj lesz.Adj rá engedélyt.Haha.Neked attól jobb lesz?Hát kétlem,de legalább őszinte volt a drága.

2019. jan. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
97%

#8


Egy normális érett, becsületes felnőtt ember tudja, ha a kapcsolatával baj van, akkor először a párjával beszéli ezt meg, és nem először keres egy harmadik személyt és csak utána a párja.


"Az ember követ el hibákat,sokszor elég nagyot."

Akkor viselje is érte a következményeket. De az agyunk azért van, hogy előbb gondolkodjunk és utána cselekedjünk.

2019. jan. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
37%

És Te mindig használod is minden helyzetben,és 100 % -osan tökéletes döntéseket hoztál egész életedben. Irigylésreméltó.


A kérdező szerintem meg akar bocsátani, és azt meg már neki kell tudnia,hogy egyébként a kapcsolata a férjével mennyire erős lábakon áll.

2019. jan. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!