Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a férjem, bevallotta....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a férjem, bevallotta. Azt mondja nem lesz folytatása, ilyen helyzetben hihetek neki?

Figyelt kérdés

Nagyon rég kerülgették egymást ezzel a nővel, sejtettem is.

Amikor elmentem a szüleimhez egy éjszakára (szülinapozás volt, amin a férjem nem akart részt venni), akkor találkozott ezzel a nővel és felmentek hozzá.


Az szomorít el a legjobban, hogy rengeteg üzenetet is váltottak, mint akik ismerkednek.

Valószínűleg ezt az egy alkalmat megbocsátanám nekem is voltak hibáim. De nem tudom, hogy elhihetem-e, hogy csak ennyi volt vagy lesz több alkalom, ha ezt is elnézem. :(


2019. jan. 7. 09:23
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

Szia kedves kérdező!

Tudod, sok férfi házasodik azért hogy legyen mellette valaki aki elvégzi a piszkos munkát, mosfőztakarít, stb, kell nekik egy család, kölykök, házikó, stb.

Sajnos manapság már semmi nem garancia, egy házassági fogadalom sem :(

(ismerősöm elvett egy csajt, aki mint kiderült csak a letelepedési miatt akart vele lenni).

2019. jan. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
Jobbat érdemelsz nála. Kitartást.
2019. jan. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Ha megbocsátasz, akkor máskor is megteszi, mert nem lesz semmi veszítenivalója, mindig ott leszel neki. Ezért legyen tartásod, ne légy csicska! Vagy pedig maradj vele, de keress egy pasit, akivel le fogsz feküdni és ezt közöld vele!
2019. jan. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

Dobd ki

Ha egyszer elengeded akkor visszaél vele

Hidd el ez a lépés mindenkinek jobb lenne

2019. jan. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
58%
Adjàl neki még egy esélyt,persze legyenek feltételeid! A mi hàzassàgunkba is megtörtént kb.5 éve és mivel a munkahelyén történt megmondtam hogy csak akkor bocsàjtok meg ha munkahelyet vàlt!Ezt megtette és a hàzassàgunk rendbe jött!Ne vàgd a fejéhez mert abból is elege lesz! Légy türelmes ès kitartò!Minden hàzassàgban ez elõfordulhat....
2019. jan. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
12%

minden házasságban biztosan nem.

minek általánosítasz?

nem minden pasi olyan gerinctelen, mint a férjed.

és nem minden nő olyan gyenge karakter, mint te, h. bennragadjon egy méltatlan kapcsolatban.

2019. jan. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Ugyan màr...☺ csak vagy kiderülvagy nem!Ne legyél ennyire naìv!
2019. jan. 16. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!