Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a férjem, bevallotta....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a férjem, bevallotta. Azt mondja nem lesz folytatása, ilyen helyzetben hihetek neki?

Figyelt kérdés

Nagyon rég kerülgették egymást ezzel a nővel, sejtettem is.

Amikor elmentem a szüleimhez egy éjszakára (szülinapozás volt, amin a férjem nem akart részt venni), akkor találkozott ezzel a nővel és felmentek hozzá.


Az szomorít el a legjobban, hogy rengeteg üzenetet is váltottak, mint akik ismerkednek.

Valószínűleg ezt az egy alkalmat megbocsátanám nekem is voltak hibáim. De nem tudom, hogy elhihetem-e, hogy csak ennyi volt vagy lesz több alkalom, ha ezt is elnézem. :(


2019. jan. 7. 09:23
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
Mármint ahhoz,hogy ezen túllépjenek.
2019. jan. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
100%
Engem az egészben az zavarna a leginkább, hogy úgy érezném, direkt kereste a lehetőséget amikor összefeküdhet ezzel a nővel- mintha szándékosan kiszemelte volna azt a bizonyos szülinapozást, hogy az idő alatt, amíg te a családoddal vagy, ő mással kufircolhasson. Ez a tervezett, szándékos tudatosság engem jobban aggasztana, mert az egy dolog, hogy megtetszik neki valaki, vonzódni kezd hozzá, hosszú házasságban nehéz elképzelni, hogy ez tényleg senkivel ne fordulna elő, de hogy ennek tudatosan, megtervezetten engedjen, engem jobban aggasztana. Ő meg AKART csalni, nem csak egy meggondolatlan, elborult agyú szenvedélyes pillanatban született döntés volt. Ezek után még akkor is, ha nem ismétlődne meg, mert csak ennyiről szólt, akkor sem tudnék benne bízni, akkor sem hinnék neki, hogy a jövőben nem ismétlődik meg, mert ez túl tudatos volt ahhoz, hogy ne tudja legközelebb ugyanilyen tiszta lelkiismerettel végigcsinálni ugyanezt.
2019. jan. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
90%

#10


A hűség döntés kérdése mindig. A megcsalást ne hozzuk már összefüggésbe bármivel is. Mert nem egy fajsúlyúak.


És te milyen jogon támadsz és próbálsz lyukat találni az életemben? A kérdés nem rólam szól. Tudom, legjobb védekezés a támadás. Ezt a kicsinyes emberek szokták alkalmazni, amikor már nem tudnak érdemben hozzászólni a témához, ezért előveszik a másikat, és belekötnek.


A kérdező tanácstalan. De ha egyszer a bizalom elúszott, ott szinte lehetetlen lesz újra megbízni a másikban. Elég papucsnak és önbizalomhiányosnak kell ahhoz lenni, hogy valaki megbocsásson minden következmény nélkül egy megcsalást.

2019. jan. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:

Az is kérdés,hogy szerinted szereti-e azt a nőt? A beszélgetésükből kiderült valami ilyesmi?

Ha szereti,akkor azt nem hiszem hogy abbahagyják csak úgy

2019. jan. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
19%
Milyen jogon?Olyan jogon ahogy Te betámadsz.Na akkor hajrá!
2019. jan. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:

#15


Mások életében turkálni és megkérdőjelezni azt, hogy egy adott szituációban tényleg jól gondoltad-e azt, amit gondoltál, az két külön dolog.

2019. jan. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
27%
Te kimonod a nagyámet a fèrjěre is ismeretlenül .Nehogy már különbnek érezd magad.
2019. jan. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
90%

Aki csal az azért teszi mert ő olyan fajta. Engedi a lelkiismerete. Későbbiekben is fogja engedni.

Te döntesz hogy kapcarongy leszel, akinek mindent be lehet adni, vagy élsz egy normális életet, normális emberrel.

2019. jan. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
100%

A megcsalás nem hiba, az egy tudatos döntés. Hiba az, amikor több választás közül rosszul döntök.

Megcsalod vagy nem csalod. Itt ez rohadt egyszerű és egyértelmű.

2019. jan. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
100%

irkáltak, tervezgették a légyottot és amint lehetett nyélbe is ütötték. Én nem tudnám megbocsátani.

Az is biztos, hogy meg fogja tenni újra, a leírásból úgy látszik, nem is bánja hogy megtörtént.

Bár te ismered, a te férjed, de én nem adnék újabb esélyt.

2019. jan. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!