Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek hihetek neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hihetek neki?

Figyelt kérdés

8 éve vagyunk együtt, van egy 4 éves kislányunk.

Nyáron külön kellett,hogy menjünk, mert abszolút elmentünk egymás mellett, 50-50%-ban hibásak voltunk.

Nekem erre a 2-3 hónapra lett egy parkapcsolatom, kb 1 hónapra. De hiányzott a gyerekem apja nagyon, tudtam, hogy hibáztunk.


Neki is volt párkapcsolata, de átjött hozzánk vissza és nagyon látszott rajta, hogy azert hiányzol neki. Lefekudtunk egymassal tobbszor.

Majd, szoba hoztam, hogy bekuljunk ki. Kérette magát, jogos volt. Nem voltam vele az elmúlt 1-2 évben rendes.


Lényeg: kibékültünk.

Nagyon jó lett a kapcsolatunk, jobb, mint a legelején.

Mindig mondja, hogy szeret és tudom is.


De!


Tudom, hogy múlt,de kiderült, hogy a volt munkatársa volt a barátnője abban az időszakban .....

Emlékszem, mikor rosszban voltunk, de együtt, akkor havi 1-2x bentmaradt a munkahelyen. Szórakozni nem járt, mert mindig hazajött.

Illetve, mikor bent kellett maradnia (szerelés miatt), beszéltünk is és telefonaltunk is.

De most úgy érzem, mi van ha megis mar akkor tartott a viszonyuk.

Megkérdeztem, azt mondta, nem. Mi mást.....

Esküdött a gyerekünk és az én életemre is.


Erőt vettem magamon, mert kb 8 hónapja nem bírok másra gondolni csak erre.

Írtam a lanynak egy normális levelet, amire normálisan válaszolt is.

Ugyanazt mondta, mint a párom.

Hogy tavasszal voltak együtt és soha nem ártana egy családnak sem.

Tenyleg nagyon normálisnak tűnt.

Sok boldogságot kívánt nekem, és hogy szeressük egymást, meg sajnálja, hogy így kellett engem megismernie.


A párom abban hazudott a mai napig, hogy nem dolgoztak együtt csak pár hetet, hat nem, mert vagy 1,5 evet.

Vajon csak azert em vallotta be, mert akor tuti kombinalok és elhagyom, vagy van alapja?


Hihetek az exbarátnőnek és a paromnak?

Nem beszeltek nagyon régen, meg az sem lehet, hogy osszebeszeltek, ezt tuti.


2017. febr. 6. 22:37
 1/7 A kérdező kommentje:
Még annyi: a lány elmondása szerint, jóban voltak a parommal mindig. És sokat beszélgettek, de ennyi.
2017. febr. 6. 22:41
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Megértem, hogy kétségeid vannak, de próbálj bízni benne. Ha most tényleg jobb a kapcsolatotok, mint a legelején, akkor élvezd ezt ki és ne mérgezd meg magam már az újrakezdés elején. A tiszta lap legyen tényleg tiszta lap.
2017. febr. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Pontosan mindig erre gondolok, mint amit írtál. Csak ezt valahol szeretem tisztázni. Hiszek én a lanynak, hiszen miert ne mondana igazat, plusz a párom us ugyanazt mondja.

Jót tett a szakítás az biztos, hiszen így megtudtuk, hogy fontosak vagyunk egymásnak, sőt az extől akar tanulhattam is, nem haragszom rá. De bízom benne, hogy mikor együtt voltunk, akkor nem csalt meg.

2017. febr. 6. 22:53
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Zárd le, a MOST-ra koncentrálj! Ha sokat agyalsz, ez megmérgezi az újrakezdést. Minden rendben van, visszament hozzád, TÉGED akar. Ez járjon a fejedben. 30/N
2017. febr. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ismered amúgy személyesen a nőt?

Amúgy azt nem értem, hogy tudott abban hazudni, hogy mennyit dolgoztak együtt? Meg, ha tavasszal voltak együtt, de ti nyáron mentetek külön, akkor most... én nem értem? Mert ha így van, akkor megcsalt.

Hány évesek vagytok amúgy?

2017. febr. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 kolosszus22 ***** válasza:
100%
Tök felesleges ezen kattognod! Ahogy írtad is nem valószínű hazudik, voltak együtt, ahogy te is voltál mással a "szünet" alatt, lényegtelen már h milyen formában...más kérdés, hogy eleve értelmetlen dolog egy 8 éves kapcsolat után neked is és neki is rögtön mást keresni, ezt nem lehet kiheverni rögtön, törvényszerű ilyenkor h a régi hiányzik sokáig és az újból nem lesz semmi mert csak pótlék szerepet tölt be.
2017. febr. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Na... Túl sok lett az amúgy.
2017. febr. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!