Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megbocsássak neki? Nem tudom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsássak neki? Nem tudom, hogy hihetek-e neki.24/L

Figyelt kérdés

Történt, hogy egyik nap rámírt egy csaj, hogy a barátom részegen, buliból hazamenve félreérthetetlen üzenetet írt neki, pedig már nem is voltak ismerősök a facebook-on.


Hozzáteszem, hogy volt múltjuk, a csajjal összejártak, szerelmes is volt a barátomba, de ő akkor nem akart tőle többet.


2017. jún. 21. 07:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mutassa meg az uzeneteket, aztan majd eldontod.
2017. jún. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Így van... 1-el értek egyet. Bárki mondhat bármit. Ha megmutatja, akkor utána beszélgess el a pároddal.
2017. jún. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Megmutatta... De látszott az üzeneten, hogy a barátom sincs képben, mit írt. Meg akkor már otthon volt, amikor ezt írta. Onnan tudom, hogy felhívott, hogy hazaért.
2017. jún. 21. 08:00
 4/11 anonim ***** válasza:
89%

mond el neki!

hogy szólt az xy akivel kavartál h megint akartál többet tőle.

ha jön amjd a szöveg h: de én téged szeretlek, részeg voltam, sajnálom bla bla

te meg: szedd a motyód és menj el pár nap szünetet kérek.

közben átgondolom..nem biztos h így akarom folytatni.

bármiylen bociszem emg magyarázat akk is tedd ki. ennyi


ha multkor írt eza csaj, msot is fog h te akk együtt vagytok vagy nem emrt megint kopog az ajtómon.

onnan tudni fogod h HELLÓ!

2017. jún. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

jajj ahgyd már ezt---

ezzela z erővel, ha piásan megcsal, akkort megbocsájtod, mert hát szegény "nem volt képben" ????


mekkora naív vagy már...:D gyáááááá

2017. jún. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Namármost így, hogy nem voltak ismerősök a fb-n, ez már nagyon gáz. Így nem lehet megbocsátani valakinek. Hová fejlődne a világ...
2017. jún. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
Aki egyszer átúszta a Dunát az átfogja máskor is.
2017. jún. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"Nem volt képben." Aha. És nem a párjának írt, hogy " Szia Xy! Megyek haza hozzád", hanem rákeresett erre a csajra és neki írt. Ne legyél már naiv kérlek!

Szabad tudni nagyvonalakban mit írt?

2017. jún. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
33%
b+. ezek a problémák.
2017. jún. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne légy naiv!
2017. jún. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!