Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Most erre mit lépjek? Megbocsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most erre mit lépjek? Megbocsássak?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt a párommal,mind a ketten 24 évesek vagyunk.Én a lány vagyok.A párom legjobb barátjának lett egy új társasága,ahová a páromat is magával szokta rángatni.A párom körül elkezdett legyeskedni egy magas,gyönyörű,10/10-es,tetovált,szőke,vagány,21 éves csaj.Én alacsony és átlagos vagyok,10/6-7 körül szoktak pontozni.A párom is átlagos,olyan 7-es.Imponált neki hogy egy ilyen jó nő őt akarja,de azt mondta ne aggódjak nem lesz semmi.Ma elmondta hogy a péntek éjjelt együtt töltötték.Állítólag a lány úgy manipulálta a helyzetet,hogy összejöjjön neki a dolog.Ittak,és a csaj barátnője ajzószert tett a párom italába,így az este közepe fele már nagyon részeg és nagyon kanos volt,nem bírt ellenállni a lánynak.Marha nagyot csalódtam.Értem én hogy a jobb nő kellene,de ez egy kapcsolat,nem csak ez a lényeg.3 évet együtt lehúztunk könyörgök.Meg tudnám fojtani azt a nőt,de a páromat is.Mit csináljak szerintetek?
2016. máj. 8. 13:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez a srac nem érdemel meg téged..ez az egész csak kifogás.Nehogy elhidd neki.

Ha most csak ugy megbocsátod neki azt hiszi maskor is siman megteheti veled

2016. máj. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben tovább lépnék.
2016. máj. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hagyd ott, tényleg. Az enyém is most dobott el egy másik nőért, igaz nem csalt meg, és az a lány nem szebb nálam, de sosem tudnék már megbízni benne. Alacsony az önértékelésed az a baj.
2016. máj. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mekkora féreg és még hazudik is. El ne hidd ezt az ajzószeres maszlagot, még ha igaz is lenne, attól még hogy áll a farka nem kellett volna megdugnia a nőt. Haza is rohanhatott volna hozzád és együtt lehettetek volna.


Na mindegy, egy féreg. Az ilyen történetek olvasása után, kicsi mindig elvesztem a hitem az emberiségben. Meg jobban megértem a féltékenységet, a féltést, amikor a párunk körül lebzsel egy "jobb" nő/pasi. Mindig ugyanez a szitu, nem lesz semmi, ne aggódj, csak haverok vagyunk.. A többiek meg leoltanak, ha féltékeny vagy, aztán valahogy mégis ez van. Velem is megtörtént, sőt a környeztemben alig ismerek olyat, akivel nem és ez rohadtul szomorú.

Ne add fel, jön olyan, akinek te leszel a legszebb, legjobb és mindegy milyen 10/10 ri.banc tetszeleg előtte, akkor is el fogja hajtani.

2016. máj. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha vagyonilag és/vagy közös gyermek miatt nem vagytok jobban összekötve, akkor azt mondom, nem éri meg megalkudnod. Itt nem arról van szó, hogy hzaudott-e vagy sem, az egy teljesen másik probléma. Egyszerűen nem tartotta tiszteletben a kapcsolatotokat.
2016. máj. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"ajzószert tett a párom italába,"😂😂😂😂😂

Jaj köszi! Ilyen jót már rég röhögtem!!!

El ne hidd már!😂😂😂

2016. máj. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ajzószer?:DDD Ne nevettess:D Persze, most hogy megvolt a csaj, ki is talált valami baromságot amire foghatja, visszatérne a kis kilengés után hozzád, mi?:D

A nap vicce megvolt itt is, köszi:D

2016. máj. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szakítanék.

21L

2016. máj. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hagyd ott,ezt elbaxta sajnos.

Fel a fejjel:)

2016. máj. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kezdjük ott, hogy minek került a csaj közelébe péntek este? Mi okból?

Szerintem ha valakivel nem akarok valamit megtenni, akkor nem fogok vele kettesben maradni iszogatni. Ez ilyen alapozás az együttléthez.

Ez az ajzószeres duma pedig a legalja. Én nem nevettem ezen, de rendesen kigúvadtak a szemeim. Ajzószer...aha, nekem meg varázspálcám van.

2016. máj. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!