Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy lépjek ezen túl?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lépjek ezen túl?

Figyelt kérdés
Egy pár hónapja szakítottam a barátnőmmel, többek között azért, mert biztos voltam benne, hogy megcsalt. Minden jel arra mutatott. De sosem tudtam meg, hogy kivel és ez azóta sem hagy nyugodni. Valahogy a rögeszmémé vált ez és úgy érzem nem tudok továbblépni, amíg nem tudom meg ezt. Szerintetek ez normális? Vagy egyszerűen meg kéne próbálnom elfelejteni?

2015. okt. 21. 02:20
1 2
 1/13 _Harry Potter_ ***** válasza:
42%

Nem, nem normális. Ha jól értettem a kérdésből, nem voltál benne 100%-ig biztos, csak gyanúsítottad. Itt hibát követtél el.


Most már tök mindegy. Elteltek hónapok, már lehetséges, ő is túllépett rajtad. Hagyd inkább békén. Főleg azok után, ha esetleg mégsem csalt meg.

2015. okt. 21. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%
Nagyon hasonló cipőben járunk, én sem tudtam meg az igazat az exemről, csak az biztos, hogy átvert a kapcsolati helyzetéről és szexuális szokásairól.
2015. okt. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Meg kellene próbálnod elfelejteni.Szakítottál vele,nincs mit már ezen gondolkoznod!
2015. okt. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

De, biztos voltam benne, csak nem kaptam rajta vagy nem lett kimondva részéről, hogy megtörtént. Például a viselkesése pontról pontra megfelel annak, amit olvastam számod oldalon és a barátaim véleménye szerint (és az enyém szerint is), ahogy szoktak ilyenkor viselkedni. A múltjából is tudom, hogy neki meg sem kottyannak ilyen erkölcsi akadályok. Bizonyítékokat is láttam rá, csak túl naiv és szerelmes voltam, ezért bevettem az amúgy ellentmondásos magyarázkodását.


Nehéz elfelejteni ezt, mert úgy érzem, hogy érzelmileg teljesen kicsinált ez a nő, és most a padlón van az önbecsülésem is. Legalább tudni szetetném biztosan, hogy kivel (mert tippem van), úgy érzem, hogy legalább ennyihez jogom van.

2015. okt. 21. 11:17
 5/13 anonim ***** válasza:
47%
Nem, nincs jogod. Az, hogy te azt gondolod, hogy megcsalt egy dolog. lehet. De szakitottatok, lezártátok, innen nincs közöd hozzá, hagyd őt, pròbáld meg elfelejteni
2015. okt. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Úgy érzem, hogy a méltóságomba gázoltak, innen érzem, hogy jogom van hozzá. Persze nem ismertettem itt és nem is fogom, de nagyon csúnyán elbánt velem ez a nő, tulajdonképpen tönkretett lelkileg, úgy érzem, legalább azt hadd tudhassam meg ki(kkel)vel lépett félre.
2015. okt. 21. 17:31
 7/13 anonim ***** válasza:
Üzenetben leirod mik voltak azok a jelek? Egyèbkènt szerintem próbáld óvatosan, nyugodt hangnemben megkèrdezni
2015. okt. 22. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
47%

5: Őneki van hozzá a legtöbb köze a világon, hoyg mit tett vele, amíg párkapcsolatban voltak.

A válaszod azok válasza, akik másokat átvernek, és szeretnék árnyékban maradni, hogy ne kelljen lebukniuk, szeretnék leszerelni azokat, akiknek ezekután van merszük számonkérni, hogy mit tettek velük. És még van pofája azt mondani, hogy nincs köze hozzá! Ez egy másik faj, egy másik "erkölcsiség", nem ember; NÉMber.

2015. okt. 22. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 _Harry Potter_ ***** válasza:
52%
Hagyd békén azt a csajt.
2015. okt. 22. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
5ös vagyok. Az èn exem is ilyen volt, nem csaltam meg soha, semmi oka nem volt, mègis bebeszèlte magának. Lègyszives ne itèlj ismeretlenül. De ennyi idő után szerintem nem kellene zaklatnia,ha nem is csalta meg ugyis ezen emèszti magát tovább, ha mègis akkor sem mondja el ha eddig nem tette.
2015. okt. 22. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!